Domů / Nezařazené / Jak si zajistit odvoz sutě

Jak si zajistit odvoz sutě

Samotný název článku nevypovídá zdaleka o všech činnostech, které zajišťuje firma Cetkovský. Odvoz sutě Prostějov je v tomto regionu již zcela běžnou a velice vyhledávanou službou. Firma disponuje kontejnery pro odvoz nejrůznějšího odpadu a materiálu.

Vedle odvozu nabízí také dovoz stavebního materiálu, jako je písek, štěrk, dřevo, ale i míchaný beton. Služeb firmy Cetkovský mohou využívat nejen stálí obyvatelé regionu, ale i chalupáři, chataři, podnikatelé, majitelé penzionů a další zájemci. Stačí se zkontaktovat a objednat si kontejner podle konkrétní potřeby. Firma provádí na zakázku i vyklízení sklepů, dvorů či jiných zanedbaných prostor. Za přistavení kontejneru jsou účtovány přijatelné ceny, ovšem pokud někdo zvládne naložit kontejner za dva dny, může velmi ušetřit, neboť v takovém případě je přistavení i odvoz zcela zdarma.
Odvoz sutě a kontejnerová doprava Vyškov je k dispozici všem zájemcům nejen ve Vyškově a Prostějově, ale tyto služby si mohou objednat jak právnické osoby, tak stálí i přechodní obyvatelé Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Ptení, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a dalších obcí. Pokud jde o odvoz sutě, zajišťuje ji firma Cetkovský prakticky denně. Využívá k tomu velkoobjemové kontejnery, které jsou i valníkového typu.

Výhody pro každého

Výhodou některých typů je jejich uzamykatelnost nebo možnost zakrytí nákladu plachtou, která zabezpečuje bezproblémový odvoz odpadu. Po celé trase odvozu se tak nepráší ani neznečišťuje okolí padajícími zbytky sutě či jiného materiálu.

Firma Cetkovský vychází vstříc také stavebníkům rodinných domků a dalším zájemcům, kterým nabízí dovoz stavebního materiálu, zhotovení základové desky, či různé zemní a výkopové práce. Velkou výhodou je možnost pronajmutí stavební buňky, kterou firma doveze na staveniště a ponechá po celou dobu stavby.

Kontejnerová doprava Vyškov zahrnuje i další činnosti, ke kterým například patří přeprava stavebních strojů, automobilů, autovraků a nejrůznější stavební nebo zemědělské mechanizace. Pro tyto účely firma disponuje příslušnými kontejnery. Může nabídnout i odvoz nebezpečného odpadu v režimu ADR.