Domů / Novinky / VW Golf Variant 1.2 TSI
Volkswagen Golf Variant at Hannover Messe

VW Golf Variant 1.2 TSI

Zcela nový Volkswagen Golf Variant 1.2 TSI jsem si pořídil především kvůli jeho vlastnostem jako jsou úspornost či prostor, který vozidlo svým uživatelům nabízí. Zvolil jsem si základní výbavu, neboť, vzhledem k mým potřebám je zbytečné pořizovat něco lepšího.

I přesto jsem spokojený a celkový dojem z vozu si velmi pochvaluju. Mírnou nevýhodou je prostor na zadních sedačkách, na které si mohou sednout pouze dva dospělí lidé, tak aby měli zajištěné plné bezpečí, které auto nabízí. Prostřední je určená jen pro děti. Auto mám poměrně čerstvě, kupoval jsem ho minulý rok, takže je u mě v garáži necelých 6 měsíců, kdy jsem ho přivezl zcela nový. Zatím si tedy nemohu na nic stěžovat a doufám, že tenhle moment ani nenastane nebo alespoň to bude hodně dlouho trvat.

Ještě něco málo k technickým parametrům. Používaný motor je 1,2 TSI je opatřený výkonem vozu 88 kW. Nejedná se o nic moc, ale na běžné ježdění to v pohodě stačí. Zadní náprava je víceprvková a auto perfektně drží na silnici a to prakticky v jakékoliv zatáčce, kterou jsem zatím projížděl. Přejíždění nerovností, hluk od motoru do kabiny, nic takového běhm jízdy nepociťuju. Myslím, že jsem vybral ideální vůz, který mohu doporučit i dalším případným kupcům.