Domů / Doporučujeme / Chiptuningem ke zvýšení výkonu

Chiptuningem ke zvýšení výkonu

Zimní měsíce se blíží a již tak hladový automobil si bude v mrazu žádat ještě více paliva. Možná je proto čas popřemýšlet nad změnou. Nový automobil je však finančně velmi náročný a s vašim starým se vám třeba ani nechce loučit. A právě pro vás zde máme jiné řešení. Zvýšení výkonu a snížení spotřeby vám umožní jednoduchý chiptuning vašeho vozu.

Zvýšení výkonu

Profesionální zásah do vašeho vozu umožní během jediné chvilky navýšit výkon vašeho vozu. Stačí jen vědět, na koho se obrátit. Nejlepší volbou je vždy certifikovaný odborník, který potřebuje jen pár chvil pro neinvazivní zásah do automobilu, a během chvilky ve vašem voze ožijí noví koníci a sníží se jejich apetit.

Chiptuning

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZa celým tímto kouzlem, které se s vaším automobilem stane, stojí metoda zvaná chiptuning, tedy zásah do softwaru řídící jednotky vašeho automobilu, která ovlivňuje právě výkon a spotřebu vozu. Díky chiptuningu se dá docílit snížení spotřeby a zvýšení výkonu. Chiptuning je navíc natolik sofistikovaný úkon, že lze veškeré úpravy, které byly na vozidle provedeny, kdykoliv navrátit do původního stavu.

Díky profesionálnímu zvyšování výkonu může dojít k tomu, že je váš motor poškozen. K tomu dochází nejčastěji v momentě, kdy tuto úpravu provádí osoba neznalá, které chybí potřebné zkušenosti i vybavení. Bezpečný chiptuning vám provedou pouze specializované firmy s dostatečnou certifikací, které vám dodají jasný přehled v grafech, protokolární výstupy a zálohu dat, aby mohlo dojít k navrácení do původních hodnot kdykoliv.

Tuning Motoru

V momentě, kdy je do motoru zasahováno odborníkem dochází ke zvyšování výkonu motoru, snižování jeho spotřeby, a v žádném případě nedochází ke zhoršování emisních limitů. To je důvod, proč je tuning motoru velmi chytrou volbou pro všechny řidiče.