Domů / Novinky / Aby váš výhled byl jasný v zimě i v létě

Aby váš výhled byl jasný v zimě i v létě

Nyní jsou rána chladná a komplikují vám tak každý den hladké procesy ala vyjít z domu, nastartovat a odjet. Čeká na vás hezky škrábání okýnek a vůbec celé zahřátí auta. Na jaře se vaše auto potýká s novými a novými nánosy pylu. Při vyprahlém létě je zejména na přední a zadní sklo auta přitahován prach a na podzim se váš přední výhled setkává se smogem a občas i blátem. A celoročně vám vždy nějaký ptáček nechá přímo uprostřed skla pěknou nadílku.

Nyní jsme si ale krásně vyčetli vše, co vás už nikterak nebude muset trápit. Zmrzlým prstům a zdlouhavému škrábání to natře elektrická škrabka. Ta se díky výměně kotouče promění na vibrační pomocnici při čištění odolných i průběžných nečistot na předním skle i oknech. V několika tazích je zkrátka váš výhled zase perfektní.

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Tento pomocník je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů.

Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus.

V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový. 

Pro více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz