Domů / Doporučujeme / Víte, kde sehnat kvalitní náhradní autodíly na váš vůz?

Víte, kde sehnat kvalitní náhradní autodíly na váš vůz?

Přestože se většina z nás stará o své vozidlo velmi dobře, občas se na každém autě něco pokazí či rozbije. Velmi důležité je rozmyslet si, zda necháte automobil opravit v autoservisu nebo je to jen drobná oprava, kterou zvládnete sami. Pokud se do opravy pustíte svépomocí, objednejte si kvalitní a značkové autodíly.

Vyberte si v carsshopu

Carsshop nabízí nejen nové náhradní díly na VW, ale na automobily všech značek i modelů. V e-shopu můžete nakupovat bez registrace, ale výhodou registrace je zachování fakturačních údajů v případě opakovaného nákupu.

Nákup je velmi snadný. Pokud lze opsat originální kód výrobce, který je na poškozeném dílu, zadejte jej přímo do vyhledávacího pole e-shopu. Jestliže je díl v databázi e-shopu, objeví se nabídka výrobců, kteří díl dodají. Poku kód nelze opsat, další možností je vyhledávání v katalogu. Pro tento případ je potřeba znát název značky automobilu, rok jeho výroby a vozovou motorizaci. Všechny tyto údaje jsou uvedené ve velkém nebo malém technickém průkazu vozidla.

Jestliže je u součástky uvedena informace skladem, zboží je v distribučním skladu a můžeme vám jej zaslat následující pracovní den po objednání. Pokud je zboží na dotaz, není dostupné nebo se již nevyrábí, lze však poslat poptávku.

Jestliže si s vyhledáváním nevíte rady, nebo nemáte čas, poptejte požadované díly. Pro tento případ můžete využít několik možností. Jednou z nich je online chat, další možnost je zaslání e-mailu a poslední alternativa je objednání telefonické. Naši zkušení pracovníci následně připraví nabídku, kterou vám zašlou. Před kontaktováním si připravte potřebné údaje o vozidle a ideálně i VIN číslo.

Proč si objednat autodíly právě u nás?

Na trhu s autodíly působíme již delší dobu. Většinu objednaných autodílů můžeme odeslat následující pracovní den po objednání. Chcete-li mít jistotu vhodného výběru autodílů, nabízíme ověření VIN kódu. Bez udání důvodů můžete zboží vrátit do 14 dnů. Objednávat v e-shopu můžete nejen přes stolní počítač, ale také přes tablet či mobilní telefon.