Domů / Doporučujeme / Chcete se projet v luxusním autě?

Chcete se projet v luxusním autě?

Léto je obdobím výletů, zábavy a odpočinku. Koho by nelákalo projet se v luxusním vozidle, které se může dovolit pouze málokdo. Ovšem půjčovna luxusních aut vám tento sen může splnit. Za přijatelnou cenu si můžete pronajmout třeba kabriolet, který je do teplého letního počasí ideálním vozidlem. Bez střechy můžete zažít mimořádný pocit, který si obvykle dopřávají opravdoví milionáři. Vaše partnerka bude nadšená z romantického výletu a z jízdy v luxusním kabrioletu. Nebo můžete udělat dojem na své obchodní partnery či kamarády.

Další možnosti využití luxusního auta

Díky půjčovně luxusních automobilů můžete pozvednout úroveň svatby či oslavy narozenin. Luxusní BMW či jiné přepychové vozidlo si můžete pronajmout na jeden den, nebo třeba na celý víkend, a to za velice výhodné ceny. K nadstandardním výhodám, které nabízí půjčovna aut Brno, patří i to, že do ceny je započítána také dálniční známka, povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti Allrisk Kasko. Odpadnou vám tak starosti nejen o technický stav, který je u každého pronajímaného vozidla perfektní, ale i o problémy spojené s provozem vozidla. Vybrané luxusní auto si můžete vyzvednout u UNI HOBBY, na adrese Bystrcká 38, Brno. Zdarma jej lze přistavit na předem domluvené místo v rámci Brna. Jedinou podmínkou je složení zálohy ve výši 10 tisíc korun, kterou dostanete zpět při vrácení vozidla.

Údaje o kabrioletu BMW

Kabriolet BMW v sobě propojuje atraktivní design, technickou vyspělost a špičkové jízdní vlastnosti. Brněnská půjčovna provozovatele Alfa car transport, s.r.o., nabízí vyznavačům rychlé jízdy v luxusním vozidle naftový šestiválec o objemu 3 litry s automatickou šestistupňovou převodovkou. Pevná skládací střecha je tvořena ze tří částí, z nich jedna obsahuje zadní sklo, které je kvůli lepšímu výhledu zvětšené o 30% oproti standardnímu vozidlu. K zatažení nebo otevření střechy slouží tlačítko. Ani při stažené střeše nehrozí průvan, jelikož vzduch proudí kolem karoserie v přesně vymezených zónách a dovnitř proniká až při rychlostech nad 100 km/hod. Toto auto má výborně naladěný podvozek, takže poskytuje špičkovou stabilitu i v zatáčkách.