Domů / Doporučujeme / Stěhování nábytku s profesionály nebo se zapůjčeným autem?

Stěhování nábytku s profesionály nebo se zapůjčeným autem?

Stěhování nábytku rozhodně nebývá oblíbené, ale někdy prostě přijde na pořad dne a nic s tím nejde udělat. Platí to pro domácnosti, ale také pro kanceláře, které je někdy nutné přestěhovat. Dle množství stěhovaného nábytku a složitosti stěhování je vhodné rozhodnout se, jestli si vystačíte se zapůjčeným autem (dodávkou), nebo využijete ke stěhování profesionály.

Stěhování svépomocí znamená stěhování bez pojištění níkladu!

V domácím prostředí se ještě občas využívá stěhování svépomocí, nicméně v případě kanceláří se v drtivé většině případů najme profesionální firma, která se postará o všechno potřebné v co nejkratším časovém úseku. Každý samozřejmě chce, aby se při stěhování nábytku nenarušil každodenní provoz kanceláře, protože zaměstnanci se musí plně věnovat práci.

Stěhování nábytku i o víkendech

Stěhování nábytku kanceláří je zapotřebí dostatečně důkladně naplánovat. Plán by měl být jasný s předstihem. Zaměstnanci specializované stěhovací firmy rádi pomohou a poradí s celou složitou operací. K těmto stěhováním se nejlépe hodí večerní hodiny nebo rovnou víkendy či svátky. Ovšem termínová listina je poměrně rychle plná, takže je nutné se domlouvat včas. Firma Stěhování nábytku Brno se pokusí provést stěhování přesně podle Vašich dispozic, přání a představ. Všechno z kanceláří bude zabaleno a přestěhováno bez poškození, ztráty nebo špatného zařazení.

Odstěhovat lze i výrobu

Žádný problém samozřejmě nepředstavuje ani přestěhování objemnějšího nábytku, u něhož stěhovací firma zajistí demontáž a opětovnou montáž na místě určení.

Totéž platí pro různé:

  • stojany,
  • mříže,
  • držáky
  • další vybavení, které patří ke kancelářím.

Pakliže potřebujete odstěhovat také výrobu, půjde samozřejmě o mnohem náročnější proces a v tomto případě je nejlepší domluva přímo na místě, aby si zaměstnanci firmy mohli všechno projít a měli představu, do čeho vlastně půjdou. Díky tomu se můžete věnovat vlastním povinnostem a nezatěžovat se stěhováním.