Domů / Doporučujeme / Půjčovna dodávek Praha 9 jako skvělá volba

Půjčovna dodávek Praha 9 jako skvělá volba

Pokud hledáte specialisty na půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny, pak již nemusíte. Všechny požadavky totiž splňuje půjčovna dodávek Praha 9, která láká zákazníky na příznivé ceny, kvalitní vybavení a jednoduchost vyřízení.

Široké spektrum zákazníků

K zákazníkům se řadí drobní živnostníci, firmy, ale také soukromé osoby. Soukromníci často dodávky potřebují ke stěhování nebo k přesunu zakoupeného nábytku z obchodního centra domů. Půjčovna dodávek Praha má sice sídle na Praze 9, ale zákazníci si najdou cestu ze širokého okolí.

Příznivá cena velmi pozitivní zprávou

Velice často se zohledňuje cena. Tu půjčovna dodávek Praha 9 nabízí velmi dobrou, protože ji snižuje pronájem reklamní plochy na vozidlech. Kromě toho se zákazníkům líbí i dlouhá otevírací doba. Dodávku si totiž lze zapůjčit každý den v týdnu od 8 do 21 hodin. Avšak po předchozí domluvě je možná zápůjčka v jakoukoliv denní i noční hodinu. Půjčovna dodávek Prah pečuje o vozový park, takže všechny dodávky jsou v dokonalém technickém stavu. Tomu je věnována nejvyšší pozornost.

Komfortní vybavení vozidel

Zájemci o zapůjčení dodávky mají často své představy. V půjčovně dodávek Praha 9 se snaží naplnit očekávání, takže veškerá vozidla jsou vybavena dálniční známkou platnou pro Českou republiku. V dnešní době už je naprostou samozřejmostí nonstop asistenční služba. Ovšem to není všechno. Na vyžádání je k dispozici třeba stěhovací rudlík, transportní kurtny nebo navigace. Nechybí ani energetický nápoj na palubu vozidla.