Domů / Doporučujeme / Půjčka za zástavu auta

Půjčka za zástavu auta

Získat půjčku, jejíž vyřízení netrvá déle než 15 minut, aniž by poskytovatel nahlížel do registrů dlužníků, nebo od vás požadoval potvrzení o vašich příjmech či jiné administrativní úkony, to vše se zdá téměř jako sen.

Tuto možnost nabízí Auto zastavárna Praha, která má své pobočky také i ve všech krajích České republiky. Jedinou podmínkou je vlastnictví automobilu, případně motocyklu, lodi nebo dokonce malého letadla, nebo musíte být oprávněni disponovat s firemním vozidlem. Také je třeba mít od auta dva klíčky a zaplacené havarijní pojištění. Pokud havarijní pojištění nemáte sjednáno, zastavárna vám nabízí uzavření havarijního pojištění přímo na místě při vyřizování půjčky. Další výhodou je, že můžete svůj automobil i nadále normálně používat. To znamená, že auto zastavíte proti půjčce, ale dál s ním můžete jezdit do zaměstnání, za nákupy či na výlety. V takovém případě zaplatíte manipulační poplatek ve výši 2,5%. Můžete však využít i druhou variantu, spočívající v ponechání vašeho vozidla v péči poskytovatele půjčky po zaplacení manipulačního poplatku pouze 2%.

Jak to funguje

Nejprve si domluvíte telefonicky schůzku, což je možné v kteroukoliv denní dobu 7 dnů v týdnu, nebo vyplníte online formulář na webových stránkách autozastavárny, která se vám obratem ozve. Již při telefonickém sjednávání se můžete dozvědět přibližnou cenu, na kterou bude vaše vozidlo odhadnuto. Ve sjednaný termín se dostavíte na některou pobočku Autozastavárny Praha se svým automobilem, který zastavárna spolu s vámi bezplatně ocení. Na základě odhadu ceny pak můžete obdržet půjčku až do výše 80% skutečné hodnoty vašeho či firemního vozidla. Samozřejmě si můžete půjčit i méně, jelikož rozhodnutí o výši půjčky je pouze na žadateli. Doba splatnosti půjčky je až čtyři měsíce, ovšem je možné se domluvit i na předčasném splacení, případně prodloužení termínu splacení podle vašich možností.

Další výhody

Kromě výše uvedených výhod, Zastavárna Praha nezkoumá bonitu žadatele. Pokud byste si chtěli pořídit nové vozidlo, poskytne vám zastavárna nebankovní půjčku až do 70% ceny nového automobilu, takže budete potřebovat ze svých úspor pouze zbývající částku. Pro obchodníky a osoby výdělečně činné jsou tyto výdaje navíc daňově uplatnitelné. Bezkonkurenční výhodou půjčky od zastavárny aut Praha je skutečnost, že peníze obdržíte ihned bez vyřizování zdlouhavých formalit a bez nutnosti uvádět účel, na který chcete peníze použít.