Domů / Doporučujeme / Pronájem užitkových vozů s kvalitním servisem

Pronájem užitkových vozů s kvalitním servisem

Potřebujete odvézt větší množství odpadu nebo se jen přestěhovat? Plánujete výlet s partou kamarádů a chcete jet jedním autem? Pro všechny tyto potřeby, je tu pronájem užitkových vozů. Jedinečná nabídka užitkových vozů a minibusů, za příjemné ceny a skvělé podmínky.

Skvělá cena za pronájem

22Pronájem užitkových vozů již není tak nákladný, jak tomu bylo v předchozích letech. Mnohdy se vyplatí více, než dohadování s kamarádem, kdy bude mít čas na stěhování. S pronájmem užitkového vozu máte vše ve svých rukách. Krátkodobý pronájem tedy může být výhodný i v případě, že máte možnost si půjčit dodávku u svého známého.

13Mnohem výhodnější je dlouhodobý pronájem minibusu či užitkových vozidel, který je k dispozici s výraznou slevou. Pronájem je vytvořen na míru požadavkům zákazníka. Dlouhodobý pronájem tedy může nabízet výhodné bonusy a výrazné slevy, které se promítnou do konečné ceny pronájmu.

Pronájem minibusu je ideální na společné výlety

16Půjčovna minibusů nabízí celou řadu výhod, které si vás získají. Kromě skvělých cen na pronájem, získáte i nadstandardní služby a bonusy, které jinde nenajdete. K pronájmu na vás čeká neomezený počet kilometrů, možnost zapůjčení vozu do zahraničí, praktické doplňky a balíčky, satelitní a elektronické zabezpečení vozidla, asistenční služba 24 hodin, atd.

Všechny vozidla jsou pravidelně kontrolovány a sepisovány. Poskytují ten nejlepší komfort během přepravy. Pronajmout si můžete i užitkový vůz, který je speciálně upraven pro stěhování či převoz cenných věcí. Všechny vozy je možné upravit na míru, podle přání zákazníka.

Pronajměte si minibus s partou přátel a vyrazte na dovolenou. Ušetříte si starosti s organizováním dopravy na místo dovolené a v konečném důsledku ušetříte i značnou finanční částku.