Domů / Zajímavosti / Nejlepší díly pro vůz

Nejlepší díly pro vůz

Přední difuzory

Přední difuzory jsou nepřehlédnutelnými doplňky, které vůz opticky snižují a podtrhují jeho vzhled. Jejich hlavním účelem je však zajištění větší přilnavosti. Při vysoké rychlosti zajistí, aby přední část vozu držela pevně na zemi a zároveň podpoří celkovou stabilitu vozu, což oceníte i při závodech. Difuzory jsou vám dostupné v široké škále provedení barev i materiálů. Samozřejmostí je certifikace a dlouhá životnost.

Zadní difuzory

Zadní difuzory umocňují vzhled zadní části vozu a zároveň pomáhají řidiči na vozovce. Jejich účelem je zlepšit aerodynamické vlastnosti vozu tím, že sníží odpor vzduchu a zvýší přítlak. Vy díky tomu získáte lepší kontrolu nad vozidlem a bez pochyby i výrazně lepší vzhled svého vozu. Naše zadní difuzory jsou z certifikovaných materiálů a vyznačují se pružností a odolností. K dispozici jsou v celé škále provedení.

Přední nárazníky z ABS

Přední nárazníky jsou patrně nejvýraznější částí vozu, která rychle upoutá pozornost. Materiál ABS je pro přední nárazníky jedním z nejvyužívanějších a to zejména díky velmi vysoké pružnosti a pevnosti. Materiál podléhá certifikaci TUV a můžete se u něj spolehnout na dlouhou životnost. Zboží vám dorazí v perfektním stavu a připravené k montáži.

Přední nárazníky

Upoutejte pozornost okolí nadčasovým předním nárazníkem, který vezme vašim konkurentům dech. Naše díly jsou zcela nové a podléhají certifikaci. Přední nárazníky jsou vyrobené z materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům i změnám teplot. Nárazníky jsou pružné, avšak při jízdě se nedeformují a slibují dlouhou životnost. Zboží je připravené k instalaci, tu vždy doporučujeme svěřit odborníkovi.

Zadní nárazníky z ABS

ABS je tuhý, houževnatý materiál, který je odolný vůči mechanickému poškození. Snadno odolá výkyvům teplot a to je jedním z mnoha důvodů, proč mít zadní nárazník právě z tohoto materiálu. Dokonalý zadní nárazník nikdy nezůstane bez povšimnutí, skvěle zvýrazní vzhled vašeho vozu. Naše zadní nárazníky z ABS jsou certifikované a po dodání je můžete rovnou namontovat na svůj vůz.

Zadní nárazníky

Zadní část vozu je neméně důležitá než ta přední, proto doporučujeme zaměřit se na naše kvalitní nárazníky, které splňují potřebné certifikace a budou se na vašem voze skvěle vyjímat. Disponují vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, nedeformují se a nepoškodí je ani teplotní výkyvy. Nárazníky jsou vždy zcela nové a připravené k instalaci. Doporučujeme vždy odbornou montáž.

Kryty prahů – boční prahy

Boční prahy jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků pro váš automobil. Výrazným způsobem zlepší jeho vzhled a rovněž i aerodynamické vlastnosti. Boční prahy dokonale padnou na váš model vozu a po instalaci se můžete těšit z obdivu vašeho okolí. Díky certifikovaným materiálům máte jistotu vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Vůz získá sportovní vzhled a dojem nižšího profilu.