Domů / Zajímavosti / Kde si nechat reaktivovat airbag nebo provést diagnostiku řídící jednotky?

Kde si nechat reaktivovat airbag nebo provést diagnostiku řídící jednotky?

Automobily jsou jako všechny jiné stroje zařízení, které se mohou tu a tam porouchat. Některé vozy se nám bohužel kazí víc, jiné méně, v každém případě, pokud je chceme používat, je potřeba je nechat opakovaně opravit. Jak kvůli provozu samotnému, tak kvůli našemu zdraví a bezpečí, i bezpečí ostatních účastníků silničního provozu. Některé poruchy jsou však velmi záludné. Kde hledat kvalitní servis, kde si poradí s ledačíms?

Obraťte se na mte.sk pro reaktivaci airbagu

Pokud vám nefunguje airbag tak, jak má, jde o velmi závažnou poruchu. Pomoci může reaktivace airbagu. Rozsvítila se vám kontrolka právě pro funkci airbegu, a to jen tak náhodou, anebo při nějaké autonehodě? Airbeg je tím pádem nefunkční a je důležité jej nechat co nejdříve opravit. Jestliže se kontrolka rozsvítila náhodně, jde často o aplikaci základní diagnostiky systému a vyhodnocení paměti poruch. Mte.sk je vybavena nejmodernější autodiagnostikou, což zajistí rychlé a přesné určení poruchy. Tak dojde k určení, který z komponentů je nefunkční nebo odpojený.  Ve většině případů pak dochází k odstranění chyby.

Zjištění poruchy v řídicí jednotce

U mte.sk je provozována i diagnostika řídicích jednotek. Někdy je možné řídicí jednotku opravit, někdy to však možné není, protože je nezvratně poškozená. Velmi často jde o drahou záležitost, proto je dobré znát důvody, díky kterým dochází k poruchám řídicích jednotek. Těchto důvodů může být mnoho, např. použití nevhodných nebo nekvalitních elektronických součástek, zkrat na nastavovači volnoběhu, zkrat v regulačním okruhu škrticí klapky, zkrat na EGR ventilu atd.

Společnost provádí přehrávání z jedné řídicí jednotky do jiné. Díky špičkovému vybavení jsou zde schopní bezpečně přehrát nejen data imobilizéru a zabezpečení vozidla, ale i kompletní softwear pro řízení motoru.

Podívejte se na mte.sk a nechte si provést kontrolu nebo opravu vozidla, které nefunguje, jak má. Budete zajisté spokojeni.