Domů / Doporučujeme / Multikáry a úklidová technika

Multikáry a úklidová technika

Tato malá víceúčelová malá lehká užitková vozidla se uplatňují v celé řadě prostředí. Nejčastěji se s multikárami setkáváme ve výrobních podnicích, kde slouží k převážení materiálu a výrobků mezi halami. Dále je využívají města a obce pro nejrůznější účely. Vedle převážení drobného komunálního odpadu a různého materiálu slouží díky různým nástavcům ke kropení městské zeleně, úklidu sněhu z chodníků a parků atd.

Multicar

Český výraz multikára je překladem německé značky Multicar. Výrobní závod se nachází ve městě Waltershausen ve středním Německu. V roce 1998 se společnost Multicar stala součástí firmy Hako Werke GmbH a společnost Unikont Group s.r.o. je od roku 2005 výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel Multicar pro Českou republiku. Multicar je značkou kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, jejichž kvalita a výkonnost je dána více než 80 lety zkušeností. Díky úzké spolupráci s českými výrobci nástaveb mohou města, obce, či firmy využívat celou řadu variant. Multikáry tak mohou sloužit prakticky celoročně. Díky více než 100 druhům nástaveb se multikáry uplatňují v komunální oblasti, ve stavebnictví, v zahradnictví nebo při likvidaci odpadu. Značka Multicar znamená je i řešení nejtěžších prací všeho druhu.

Scrubmaster

Jedná se o značku podlahových mycích strojů. Typ Scrubmaster B12 je praktický, kompaktní ale lehký podlahový mycí stroj. Lze jej snadno přepravovat z místa na místo a je určen k čištění menších podlahových ploch. Diskový kartáč s vystupující hlavou umožňuje čistit prostory blízko okrajů, čímž se velmi šetří pracovní čas. Tento kartáč je zárukou důkladného vyčištění tvrdých a hladkých podlah. Nejen nízká hmotnost, ale také skládací ovládací rukojeť usnadňuje skladování a transport tohoto podlahového mycího stroje. Pohon zajišťuje baterie a integrovaná nabíječka umožňuje její dobíjení z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.