Domů / Doporučujeme / I po Evropě můžete cestovat v pronajatém automobilu

I po Evropě můžete cestovat v pronajatém automobilu

Rádi byste vyrazili na dovolenou a přemýšlíte nad tím, které státy navštívit? Přinášíme několik tipů.

Irsko – země klidné i drsné přírody

Ne nadarmo se této zemi přezdívá Smaragdový ostrov a to díky zelené přírodní krajiny. Milovníci moře mohou využít pobřeží Atlantského oceánu. Za návštěvu rozhodně stojí přírodní útvary vytvořené sopečnou činností či národní parky. Většinu návštěvníků Irska si získá jeho hlavní město Dublin, v němž můžete využít pronájem aut Dublin a vydat se za poznáváním nejen tohoto přenádherného města, ale i jeho blízkého či vzdálenějšího okolí.

Francie – město gurmánů i milovníků historie

Francie je země, které láká své návštěvníky na bohatou historii, nádherné a zajímavé stavby a na vynikající gastronomické lahůdky a speciality.

Při putování Francií, kromě samotné Paříže, stojí za návštěvu město Nice, které nabízí nejen luxusní podniky, ale i nádhernou oblázkovou pláž. Půjčit auto v Nice není nic složitého. Díky tomu můžete navštívit nejen památky, kterých je v Nice velké množství, ale i nádherné okolí.

Španělsko nejsou jen býčí zápasy

Španělsko se rozkládá na nádherném Pyrenejském poloostrově a pro svou letní dovolenou si jej volí stále více turistů. Ptáte se, proč? Nabízí nádhernou architekturu, ohnivé flamenco, vynikající kuchyni a celou řadu zajímavých památek.

Pokud navštívíte Slunečné pobřeží, určitě si nenechte ujít nádherné město Malaga. Toto přístavní město v jižní části Španělska nabízí malebné uličky zalité sluncem, muzea světového významu a především neopakovatelnou atmosféru. Pokud chcete vyrazit do jeho okolí, využijte pronájem aut Malaga a vydejte se poznávat neodolatelné přímořské pobřeží.

Více informací o pronájmu automobilů během dovolené získáte na portálu cars-scanner.cz.