Domů / Doporučujeme / Jak získat náhradní autoklíče?

Jak získat náhradní autoklíče?

Tak jako má člověk alespoň jedny náhradní klíče od domovních dveří, vyplatí se mít nejen jeden klíč od auta. Není to jen pro případ ztráty a zapomenutí, kam si majitel auta naposledy klíče od auta uložil. Vyplatí se to i pro vícečlennou rodinu, nebo pokud používá automobil více než jedna osoba.
Rozhodně je lepší mít k dispozici více autoklíčů, než volat asistenční službu, zvláště, když člověk ráno spěchá do práce.

Nabídka náhradních autoklíčů

Nemusíte nikam chodit, ani se poptávat v autoservisech či jinde. Stačí si v pohodlí svého domova otevřít internetové stránky a vyhledat internetový obchod provozovaný společností Zoneta Kft. Tato firma byla založena v roce 2012 a v její nabídce najdete autoklíče pro všechny značky a modely automobilů, které jezdí po tuzemských silnicích. V sortimentu tohoto e-shopu nechybí ani různé obaly na klíče a další produkty.

O jaké autoklíče se jedná?

Autoklíče, které najdete na internetové stránce s-shopu Zoneta Kft, jsou kvalitní dodatečně vyrobené klíče. Nejedná se tedy v žádném případě o klíče vyrobené a dodávané výrobci aut. Přesvědčí se o tom na zobrazených fotografiích, což jsou výhradně pouze ilustrace. To znamená, že na zobrazených autoklíčích nejsou uvedena žádná loga výrobců nebo obchodní označení jejich produktů. Tyto údaje jsou totiž vlastnictvím příslušných společností a na stránkách e-shopu slouží výlučně za účelem identifikace. Autorská práva tak zůstávají vlastnictvím daných společností, tedy vlastníků těchto práv.

Jak hledat příslušný autoklíč?

Například si budete chtít pořídit náhradní autoklíč ke své Hondě. Zvolíte kategorií vystřelovací klíč, objeví se vám obrázek vystřelovacího autoklíče v obalu s tlačítkem a poté zadáte kód svého originálního autoklíče. Silikonové pouzdro klíče si můžete vybrat v černém, červeném nebo modrém barevném provedení. Dále již postupujete stejně jako při jiných nákupech v e-shopech, to znamená, že vybrané zboží vložíte do „košíku“. Auto-klic24.cz vám objednaný balíček dodá prostřednictvím kurýrní společnosti Zásilkovna.cz do 2-3 dnů.