Domů / Doporučujeme / Hledáte pneu? Srovnávač ZUPO je vyhledá za vás

Hledáte pneu? Srovnávač ZUPO je vyhledá za vás

Výběru vhodných pneumatik je třeba věnovat maximální pozornost. Vždyť kvalitní pneumatiky jsou jedním z nejdůležitějších předpokladů bezpečné jízdy motorovým vozidlem. Mnoho motoristů se řídí především cenou, což je ovšem základní chyba, i když i mezi levnými pneumatikami lze vybrat kvalitní pneu.

Hlavním kritériem by vždy měly být údaje uvedené v technickém průkazu. Především se jedná o rozměry a teprve poté bychom se měli zajímat o značku pneu, druh a hloubku vzorku a cenu. Stav pneumatik na našem vozidle však také hodně závisí na ošetřování, péči, huštění i skladování. Jedním z hlavním kritérií při výběru by měla být četnost ježdění a způsob jízdy. Pokud nejsme vyznavači stylu „brzda-plyn“, mohou nám pneumatiky sloužit desítky tisíc kilometrů.

Výběr pneumatik pomocí srovnávače

Velkým pomocníkem při výběru pneumatik pro naše vozidlo je internetový srovnávač ZUPO.cz. Umožní vám porovnat celou spoustu nabízených pneumatik a vybrat si ty nejvhodnější z hlediska všech shora uvedených parametrů. Díky srovnávači nemůžete udělat chybu, jelikož se najdete ideální pneumatiky pro vaše auto i z hlediska vašich potřeb a návyků. Srovnávač ZUPO je skutečným rájem pneumatik, ve kterém si každý motorista najde to, co hledá a potřebuje. Navíc jsou pneumatiky ve srovnávači ZUPO až o třetinu levnější, než byste zaplatili v kamenné prodejně.

Informace ve srovnávači ZUPO

Vybírání i samotný nákup je díky srovnávači velice jednoduchý. Stačí zadat základní parametry pneumatik podle vašeho technického průkazu a nabídnou se vám ty správné, pravé a nejvhodnější pneumatiky pro vašeho vozidlo.

Kromě pestrého výběru pneumatik se na stránkách ZUPO dozvíte i mnoho užitečných informací o pneumatikách, jejich druzích, způsobech ošetřování, huštění či skladování. Rovněž zde najdete odpovědi na otázky ohledně značení pneumatik jejich výrobci, řešení defektů a samozřejmě péče o pneumatiky od jejich nákupu až po likvidaci. Také se můžete dozvědět o rozdílech mezi letními a zimními gumami, ale i další rady a informace pro začínající motoristy i profesionály.