Domů / Doporučujeme / Bezpečí dětí – chraňte je reflexními vestami

Bezpečí dětí – chraňte je reflexními vestami

Když se děti začínají pomaličku osamostatňovat a už tolik nepotřebují péči rodičů, nastává mnohdy těžký úkol pro rodiče. Nechat je tyto kroky dělat. Jedním z prvních může být například samostatná cesta do školy, kdy trnete hrůzou, zda se dítěti nic během cesty nestane, zvláště chodí-li vaše dítě blízko silnice. Jde tomuto strachu nějak předejít?

Bezpečí pro vaše děti

Chodí děti do školy během snížené viditelnosti? Zejména v zimních měsících je to problém, který dělá vrásky mnoha rodičům. Děti chodí do školy ráno, když je venku ještě tma nebo šero a odpoledne zase ze školy, kdy už, při špatném počasí, může být nepříjemné šero. Děti učíte, že nesmí chodit blízko silnice, musí se pořádně rozhlédnout na všechny strany, zda nejede auto, ale stejně se bojíte. Řidiči v autě mohou, bohužel, snadno přehlédnout, že jim někdo vstoupil do cesty. Poslouží reflexni vesta, která děti může v mnohém ochránit.

Snížená viditelnost už nebude takový problém, jak si myslíte. Díky vestám budou děti viditelné na dálku, reflexní prvky pomohou všem řidičům. Syté barvy a dobrá viditelnost během deště, tmy i šera, to a ještě mnohem víc nabízí tyto vesty. Děti tak budou zase o něco víc chráněny na své cestě do školy i ze školy. A mohou je využívat nejen jednotlivci, ale také celé skupinky.

Vesty, které jsou moderní

Dnes už nemusíte pořizovat klasickou obyčejnou vestu, ale jsou k dispozici moderní kousky. Pro děti můžete vybírat reflexní vesty, které jsou s oblíbenými potisky, bez potisku, podle toho, po jaké sáhnete. Zapínání má klasické vepředu, můžete jí dětem navléknout přes hlavu nebo se zapínáním na boku. Děti budou nosit tyto vesty s radostí právě díky moderním potiskům a vy budete mít jistotu, že je o děti zase o trošku lépe postaráno při cestě do školy.