Domů / Doporučujeme / Kde nechat kvalitní umýt Váš vůz?

Kde nechat kvalitní umýt Váš vůz?

Určitě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Jedete nakoupit a najednou zjistíte, že Vám v autě dochází benzín, tak hledáte nejbližší pumpu. Při té příležitosti Vám však proletí hlavou myšlenka, že byste mohli nechat umýt Váš vůz. Ne však každá benzinová stanice nabízí tyto služby na nejvyšší kvalitě. Jinak je tomu však u těch, které se rozhodli rozšířit sortiment služeb o mytí aut v modulárních mycích boxech společnosti BKF CarWash.

Kde všude najdete automyčky společnosti BKF CarWash?

S touto automyčkou se můžete většinou setkat v menších až středně velkých obcích. Používají se jako doplňky venkovských provozoven či ve městech jako doplňky provozoven u prodejen. Staví se také jako doplněk u čerpacích stanic či stanic technické kontroly. Výhody modulárních mycích boxů automyček společnosti BKF CarWash čerpací stanice, stanice technické kontroly a pneuservisy. Podrobnou mapu míst, kde je možné se setkat s automyčkami společnosti BKF CarWash najdete na webovém portále této firmy bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. Automyčky společnosti BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které postarají o důkladné očištění karosérie automobilového vozidla.

Co nabízí jednotlivé mycí programy?

Nejprve je auto připraveno za pomoci turbo postřiku a předmytí za aplikace změkčené a demineralizované vody pod nízkým tlakem na bezkontaktní mytí. Poté je vůz vystaven základnímu mytí a oplachu, během nějž se z auta odstraní zbytky nečistot. Během čtvrtého mycího programu dochází k navoskování. Během závěrečného oplachu je auto naleštěno a karosérie opláchnuta změkčenou a demineralizovanou vodou s přídavkem sušicího a leštícího prostředku. Využit můžete také bonusový mycí program s postřikem ráfků.