Domů / Články / Bentley Continental GTC 2018

Bentley Continental GTC 2018

Bentley Continental GT se představil v roce 2003 a stal se velkým hitem. V roce 2011 pak přišel redesign, který byl opět senzací. Aktualizace však nebyla příliš rozsáhlá a to je důvod, proč Bentley vytvořil úplně přepracovanou verzi pro modelový rok 2018. Jak novinka vypadá a na co se můžeme těšit, se dozvíte níže.

Exteriér získává přitažlivější a agresivnější vzhled

Na rozdíl od druhé generace je kupé třetí generace o trochu více vzrušující. Přepracovaný interiér je více sportovnější, modernější a skutečně nádherný. Není to tak extrémní, ale určitě vidíme fresh linie po téměř 15 r

 

okách.

Přední mřížka je upravena. Nyní je výrazně širší a skvěle pasuje mezi světlomety. Vítanou změnu je možné vidět při pohledu z boku. Střecha má nový tvar, který není tak sexy jako na kupé, ale stále je to dost. Koncové světla jsou tvarované do elips a podobně je tomu u výfukového potrubí. Zadní nárazník má netradiční oválný vzhled.

Interiér je identický s kupé

Kabina nového Continental GT poskytuje veškeré pohodlí, luxus, okázalost a celou řadu dalších vlastností, které chcete. Kabriolet to nemá jinak. Jedinou změnou je absence kovové střechy.

Těšit se můžete na masivní dřevěnou desku, která se táhne po celém panelu od dveří ke dveřím. Každý centimetr je zabalen v jemné kůži zvýrazněné kontrastním prošíváním a nejvýraznějším prvkem bude nový displej, který nabídne 12,3 palcovou dotykovou obrazovku. K dispozici je vše, co potřebujete a chcete.

Třetí generace je věrná

Třetí generace Continental GT dostane do vínku 6 litrový motor W-12, který disponuje masivních 626 koní a 664 liber stop točivého momentu. Zrychlení z nuly na sto zvládne za 3,6 vteřiny a maximální rychlost je orientačně kolem 320 km/h.

Bentley Continental GTC 2018 je tak skvělým pokračováním rodové linie, která má po všech směrech šlechtickou krev.