Domů / Články / Mazda6 2018

Mazda6 2018

Mazda6 je vlajková loď společnosti Mazda. Tento model sází na nadstandardní vybavení a poněkud sportovnější jízdní vlastnosti. Aktuálně třetí generace dostává menší revizi. Jaké novinky můžeme čekat pro modelový rok 2018, si přečtete níže.

Nová mřížka láká na modernější křivky

Hned v přední části vozu se můžeme těšit na mřížku, která je pro centrální sání zcela nová. Odklání se od tradičního horizontálního modelu a nabízí nové a modernější křivky. Světlomety mají štíhlejší tvar a přední maska je plná chromovaných linek.

Výše uvedené změny je možné spatřit na CX-5 a dobře sedí i na sedanu. Zadní část je obalena rouškou tajemství, ale očekáváme stejné změny, jako v přední části. Tedy nové modernější prvky s chromovanými detaily.

Interiér nabízí ještě lepší pocit z jízdy

Kabina vozu nezůstane pozadu a i zde můžeme očekávat několik změn. Především rozložení interiéru je nové. Nyní se můžete těšit na široké, vodorovné plochy s rovnými a hladkými liniemi.

Změna nepřichází ani tolik v množství příslušenství, které je bohaté, ale spíše poskytuje pocit, který vám dodá větší zážitek z jízdy. Kabina standardně obsahuje prémiové materiály, ale za příplatek se můžete těšit na doplňky z kůže, hliníku a dalších netradičních materiálů. Interiér je doslova obalen luxusem.

Špičkový výkon pod kapotou umocňuje celkový dojem

Mazda6 se pochlubí čtyřválcovými motorem Skyactiv-G o objemu 2,5 litru. Špičkový výkon má 184 koní a 185 liber-stop točivého momentu. K dispozici je šestistupňová automatická převodovka. Dejte nohu na plyn a zrychlení z nuly na sto zvládne za necelých pět vteřin.

Mazda6 pro rok 2018 vypadá skvěle. Má krásný interiér a prémiové prvky. Navíc nabízí více výkonu díky turbodmychadlu. Problém může být konkurence, která nabízí více funkcí a nižší cenu.