Domů / Doporučujeme / Spolehlivá půjčovna dodávek v Brně
Levná půjčovna dodávek v Praze
Levná půjčovna dodávek v Praze

Spolehlivá půjčovna dodávek v Brně

Vybíráte-li kvalitní dodávkové vozidlo za přijatelnou cenu, je vám půjčovna dodávek Brno Fénix plně k dispozici. Půjčovna dodávek se zabývá poskytováním služeb v oblasti krátkodobého a dlouhodobého pronájmu dodávek. Vozový park nabízí nespočet variant motorizací a velikostí dodávek. Zapůjčení jsou vždy pouze odborně servisovaná vozidla půjčovna dodávek Brno se snaží, pokud možno co nejvíce vycházet vstříc přáním a požadavkům jednotlivých klientů vozový park je neustále obměňován aby klient vždy našel to co potřebuje a dorazil bezpečně a bez problémů do svého cíle. Pokud jste si vybrali dodávku která vám vyhovuje je možno půjčovnu dodávek Brno – Fénix kontaktovat na telefonním čísle 792 766 944.

Výše kauce v půjčovně dodávek Brno

Pro všechny dodávky a užitkové vozy bez ohledu na jejich motorizaci a stáří je vyžadovaná hotovostní zápůjční kauce ve výši 5000 Kč. Lze je samozřejmě vratná a pokud je vozidlo navráceno umyté, s vytištěným interiérem a ve stejném technickém stavu jako bylo u zápůjčky, je kauce předána klientovi zpět.

Potřebujete si zapůjčit přívěs?

Půjčovna dodávek Brno – Fénix nabízí také možnost zapůjčení přívěsu – jednoosého nebo autopřepravníku s dvěma nápravami a nosnosti 1,2 tuny. Půjčovna dodávek Brno Fénix nabízí také různé pomocníky při stěhování, a to například doplňkové zapůjčení stěhovacích popruhů nebo stěhovacích vozíků či stěhovacích přepravek. Že je nutno při rezervaci vozidla předem rezervovat, Aby se nestalo že v daný den, kdy budete dodávku půjčovat bude vybavení půjčeno už jinému klientovi.

Půjčovna dodávek Brno levně
Půjčovna dodávek Brno levně

Půjčovna má otevřeno 7 dní v týdnu

Obrovským benefitem půjčovny dodávek Brno je skutečnost, že mají otevřeno 7 dní v týdnu a dodávku je tak možno zapůjčit či vrátit včetně soboty a neděle. Většina půjčoven dodávek a autopůjčoven v Brně má otevřeno především v pracovní dny od pondělí do pátku a během víkendu za půjčují vozidla pouze v rámci víkendových zápůjček. Pokud zrovna není k dispozici technik půjčovny je možná klíč vynechat jednoduše ve venkovním trezoru.

Nový vozový park půjčovny dodávek Fénix

Půjčovna dodávek Brno půjčuje pouze zánovní vozidla respektive nové modely plavek které pravidelně servisují. Většina dodávek je již vybavena parkovacími senzory případně moderními parkovacími kamerami pro jednoduché parkování. Všechny dodávky jsou zapůjčování čisté a ve stejném stavu je požadováno aby dodávka byla vrácena.

Pobočka půjčovny dodávek v Praze

Půjčovna dodávek Brno disponuje také pražskou pobočkou která je rovněž vybavena novými vozidly a je schopná stejně jako půjčovna dodávek Brno zajistit parkování pro vaše auto ve svém hlídaném areálu. Půjčovna dodávek Praha nabízí možnost složení nájemného a kauce formou hotovostní a bezhotovostní pomocí platby kartou. Tím že jsou platby kartou stále oblíbenější, musela se i půjčovna dodávek tomuto přizpůsobit a zákazníkům se snaží vyjít maximálně vstříc a zpříjemnit a zjednodušit jim celý proces zapůjčení dodávky.

Levná půjčovna dodávek Brno
Levná půjčovna dodávek Brno

Půjčení dodávky s řidičem

Jak půjčovna dodávek Brno, tak jejich půjčovna dodávek Praha nabízí pro všechny, kteří si netroufnu na řízení dodávky vypůjčení dodávky včetně řidiče. Řidič je schopen nejen dodávku krátkodobě i dlouhodobě odřídit ale rovněž je schopen pomoci s nakládkou a vykládkou nákladu, a to v ceně 350 za hodinu bez DPH.

V ceně jsou samozřejmě asistenční služby

Půjčovna dodávek Brno ceny stejně jako jejich Pražská pobočka disponují samozřejmě vozidly ze zákona vybavenými povinném povinným ručením a havarijním pojištěním. K dispozici je celý asistenční služba, která poskytuje rozsah svojí asistence po celé Evropě. Pokud je to nutné půjčovna dodávek Brno půjčovna dodávek Praha schopná řešit většinu poruch interně, a to tím způsobem že vám ty pravý náhradní vůz který dovezou na místo vozidla nepojízdného a o tento nepojízdný vůz dále postarají.