Domů / Články / Parkování na letišti si zajistíte během příštích několika minut

Parkování na letišti si zajistíte během příštích několika minut

Dovolená v zahraničí se už blíží mílovými kroky, je jasné, že si všichni velice rádi odpočinou od pracovního shonu. Je zde ale řada formalit a nutných věcí, které je nutné řešit ještě před tím, než si zapneme v letadle bezpečnostní pásy. Jedna z nich se týká i parkování vozidla, s nímž přijedete na letiště s kufry a dobrou náladou po boku.

Naštěstí se nabízí jednoduchá rezervace, s níž budete zcela bez starostí. Provedete ji totiž za několik okamžiků. Samozřejmě, bude to online formou, bez zdlouhavých telefonátů a nervózních chvilek.

Stačí jen základní osobní data

Ověřte si, kolik volných míst ještě zbývá a jedno z nich si rezervujte, je to opravdu velmi snadné. Stačí zadat termíny a několik osobních údajů, které vyžaduje rezervace. Parkování na letišti Václava Havla je tedy velmi dobře dostupné i cestovatelům, jejichž cesta do Prahy se běžně počítá na desítky kilometrů. Rezervační formulář je připravený kdykoliv, můžete jej tedy vyplnit i v pozdních večerních hodinách a nemusíte se nijak omezovat.

Ověřte si počet volných míst k parkování, zadejte základní data a termín, v němž hodláte přijet, respektive odjet. Budete na dovolené jeden týden, plánujete čtrnáctidenní rekreaci? Na výběr pak je i mezi krytým a venkovním parkingem, záleží jen na tom, co osobně preferujete.

Jednoduché vyzvednutí klíčů po příjezdu

Když dorazíte po dovolené domů, je odbavení velmi rychlé. Klíče si můžete vyzvednout bezkontaktně, budou na vás čekat připravené v boxu, to vše zcela bez nutnosti osobního kontaktu s dispečerem parkoviště. Můžete se proto hned vydat na cestu domů, za prací a povinnostmi. Přitom budete nabití pozitivní energií, takže vám náladu nezkazí vůbec nic.