Domů / Doporučujeme / Využijte levné Taxi v Ostravě 

Využijte levné Taxi v Ostravě 

Ostrava je stále hornickým městem, ovšem už zdaleka to není špinavé a zakouřené místo. Poskytuje příjemné bydlení, pracovní příležitosti a bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití. Můžete zde navštívit spoustu památek, nebo se pobavit.

V oblasti zábavy je již legendární Stodolní ulice, která nabízí spoustu restauraček, kde budete mít příležitost se dobře najíst a popít.

Taxi Ostrava

Stálí obyvatelé Ostravy i příležitostní návštěvníci mají možnost se dopravovat za prací, nákupy i zábavou nejvýhodnějším způsobem, kterým je Levné taxi Ostrava. Provozuje taxi službu nejen ve městě, ale i okolí. Budete-li se chtít dopravit s přáteli třeba do Stodolní, na fotbal či do jiných míst, můžete si nechat přistavit vozidlo pro šest osob. Objednat si ovšem můžete i cestu mimo Ostravu nebo třeba i do zahraničí. Při telefonickém objednání si můžete domluvit cenu a získat i zajímavou slevu v závislosti na délce trasy.

Objednání a placení

Pro stálé zákazníky a firmy poskytuje Taxi Ostrava Centrum možnost placení na fakturu, kdy je zákazníkovi jednou za měsíc vystaven doklad za poskytnuté služby. Ten je možné zaplatit hotově nebo platebním převodem. V případě cesty na dovolenou nebo na důležité jednání si pro svou vlastní jistotu a klid můžete objednat taxi službu i několik dnů předem. V takových případech vás bude Taxi Ostrava Hlavní Nádraží kontaktovat dvě hodiny před odjezdem, nebo v čase domluveným při objednávce.

Kurýrní služby

Taxi Ostrava zajišťuje i kurýrní služby, v rámci nichž na základě objednávky doručuje, odváží a přiváží nejrůznější zboží. To je výhodné například pokud se nemůžete vzdálit z bytu nebo z firmy.

Výhody taxi služeb

  • taxi Ostrava provozuje své služby nejen v Ostravě, ale i po celé ČR
  • taxi na letiště v Mošnově je nejlépe si objednat 1 den předem, ale může to být i hodinu před odjezdem
  • specialitou je levné taxi Ostrava Stodolní
  • každá sedmá jízda je za cenu 100 Kč, nebo je 100 Kč odečteno z ceny jízdy. V tomto případě stačí požádat řidiče o vydání kartičky, která platí 90 dnů od první jízdy.