Domů / Zajímavosti / Výhled jako z věže

Výhled jako z věže

Zemědělství bez traktoru si už nikdo nedokáže představit. Je to stroj, který nám výrazně pomáhá, a přesto je nedoceněný. Zemědělci však na své mazlíky nedají dopustit. Řádně se starají, aby strojům nic nechybělo a byly vždy připraveni vyjet na pole.

Vidět i za roh

To zatím zrcátka nedokáží. U moderních traktorů však najdeme vše, co potřebujeme k pohodlné práci. Navíc spousta vychytávek se dá dokoupit do kabiny traktoru. Už jste slyšeli o vyhřívaném zrcátku, které oceníte především v zimních měsících? Má spoustu výhod i při práci v letních měsících. Uvítáte jeho možnost elektronického nastavení, je širokoúhlé, a tak budete mít přehled o všem co se za vámi děje.

Čisté sklo pro lepší přehled

Bez stěračů se neobejde žádný řidič. Pokud jedete v dýmu nekončícího prachu, oceníte kvalitní lišty na stěrače a gumu stěrače. Zemědělci pracují za každého počasí proto i při průvalu mračen bude za kvalitní stěrače vděční.

Upgrade starých modelů

V zemědělství opravdu neplatí pořekadlo „Starého psa novým kouskům nenaučíš.“ Díky moderním technologiím lze i z vašeho starého traktoru, který máte jen na ježdění pro brambory na políčko za vesnicí, vylepšit a dopřát si tak vymoženosti moderních traktorů. Pokud se ve svém voze budete cítit dobře, půjde vám práce rychleji od ruky.

Plynové vzpěry pro každého

Dalším prvkem, který oceníte ve vašem traktoru jsou zajisté plynové vzpěry. Lehčí otevírání dveří, která navíc budou držet na svém místě a dokud nebudete chtít, nezavřou se. Okno, další součást, kde tyto vzpěry využijete. V letní sezoně často teplota ve starých modelech traktorů dosahuje teploty jak na Oahu, oceníte proudění vzduchu a zajištění skla před zavřením.

Pokud si nejste jisti, zda vylepšení nebo náhradní díl, jež potřebujete, pasuje do vašeho traktoru, využijte odborné poradenství, které vám dodá váš oblíbený prodejce nebo e-shop.