Domů / Doporučujeme / Vhodná místa pro mytí aut

Vhodná místa pro mytí aut

Rádi byste rozšířili sortiment Vašich služeb o možnost mytí aut v kvalitní automyčce? Automyčky poskytují zákazníkům nadstandard v péči o jejich automobil. Dříve než se rozhodnete pro její pronájem či využít prodej automyček měli byste znát odpověď na otázku týkající se dostatečného prostoru a vhodného místa. Jedním z nejdůležitějších kritérií pro umístění automyčky je stanovení prostoru. Mělo by se rozhodně jednat o atraktivní místo.

Automyčky se mohou postarat o rozšíření služeb benzínových pump, rozsáhlých vozových parků i velkých nákupních center. Místo by se mělo nacházet tam, kde se často shromažďuje velký počet osob. Takovým místem jsou obvykla centra měst, obytné domy i města nad 5 000 obyvatel. Při této otázce se může zamyslet také nad tím, kde často projíždí auta. Odpovědí Vám pravděpodobně budou prostory podél větších ulic a silnic, křižovatky a kruhové objezdy. Prostor, kde si mohou uživatelé osobní dopravy umýt svůj čtyřkolový vůz, by měl být dostatečně viditelný. Dále by k němu měl být snadný přístup a měl by umožňovat jednoduchý příjezd i odjezd.

Na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz najdete také tabulku s přehledem minimální plochy pro výstavbu samoobslužných myček v závislosti na počtu stanovišť a počtu vysavačů. Tato tabulka Vám napoví, zda právě Vámi plánovaný prostor je dostatečný. Automyčky od společnosti BKF CarWash nabídnou Vašim klientům nejen kvalitní péči o jejich automobily, ale také možnost využití nejkomplexnější nabídky platebního systému pro platby za mytí vozidel.