Domů / Doporučujeme / Servis stále nablízku a výborné ceny? To je půjčovna dodávek Zlín

Servis stále nablízku a výborné ceny? To je půjčovna dodávek Zlín

Jsme tým specialistů v oblasti krátkodobých a dlouhodobých pronájmů užitných dodávkových vozů Ford Tranzit do maxima hmotnosti 3,5 tuny. Služby naší půjčovny dodávek Zlín využívají soukromé osoby, podnikatelé i živnostníci.

Naše sídlo se nachází přímo ve Zlíně, ovšem vzhledem k naší atraktivní nabídce, vynikající cenové politice a příznivým podmínkám pronájmu vozidel Ford Tranzit máme klienty z mnohem širšího okolí.

V zásadě je jedno, jestli potřebujete něco jednorázově, nebo využijete naše služby pravidelně. Kontaktujte nás tak jako tak.

Vozový park na jedničku po všech stránkách

Naše flotila vozů značky Ford transit je neustále kontrolována a udržována tak v bezchybném technickém stavu. Všechny jsou samozřejmě vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku a je vám k dispozici nonstop asistenční služba.

Jako příslušenství vám půjčovna dodávek Zlín ráda zapůjčí stěhovací rudlíky či kurty pro ukotvení nákladu uvnitř vozu. Dalšími možnostmi jsou pak oblíbené „banánovky“ v ceně 20 Kč za kus, energetické nápoje do kabiny a pronájem palubní navigace v ceně 50 Kč za den pronájmu.

Co požadujeme od klientů?

Celkem nic zvláštního. Ověřujeme vlastnictví řidičského průkazu skupiny B, dále budete potřebovat občanský průkaz a vratnou kauci 5000 Kč plus poplatky za konkrétní vůz. Ty startují na 500 Kč. V případě, že nejste jednatelem společnosti a vyžadujete firemní pronájem, budou po vás naši pracovníci chtít plnou moc ověřenou notářem.

Není samozřejmě problém zaparkovat vaše vlastní vozidlo v prostorách půjčovny dodávek Zlín.

Kilometry s limitem

Vozy půjčovny dodávek Zlín mají omezené kilometry. Jedná se o jeden z důvodů naší příznivé cenové i další politiky. Nastavené hladiny ovšem nijak neomezují více jak 95% klientů.

Spojení a kontakty

Pokud máte zájem o jakýkoli druh jednorázové nebo trvalé spolupráce s naší společností, ozvěte se nám v provozní době na linku 608 800 180, nebo nás kontaktujte na mailové adrese pbrezik@email.cz.