Domů / Doporučujeme / Rychlý výkup a zástavy vozů, hotovost do 20 minut

Rychlý výkup a zástavy vozů, hotovost do 20 minut

Je zbytečné dělat si starosti, pokud chcete prodat své vozidlo. Ať už je to proto, že vaše auto je již ojeté a vy toužíte po novém, nebo prostě nechcete již jezdit. Zapomeňte na inzeráty a autobazary, jelikož to je většinou zdlouhavá cesta a peněz se určitě brzy nedočkáte. Mnohem jednodušší a rychlejší variantou, jak snadno a především výhodně prodat vozidlo, je využít služeb společnosti MoneyCars, která působí v Ostravě a okolí, ovšem výkup vozidel provádí prakticky po celé ČR.

Jak to probíhá

Na webových stránkách moneycars.cz vyplníte jednoduchý formulář s údaji o značce, modelu, roku výroby a stavu tachometru svého automobilu. Rovněž uvedete své telefonní číslo a pracovníci Money Cars se vám co nejdříve ozvou. Poté se k vám dostaví technik, který auto prohlédne a ocení nejvyšší možnou částkou. Výše částky se odvozuje od celkového stavu vozidla.

Výhody pro vás

Společnost převezme veškeré záruky a vyřídí i dokumenty související s prodejem. Nikde jinde nedostanete peníze na ruku tak rychle, jako od společnosti MoneyCars, neboť hotovost obdržíte do 20 minut. Přitom nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat.

Výkup je výhodný i pro firmy, které mohou rovněž využít moneycars.cz a jednoduše a bez problémů prodávat svůj zastaralý vozový park. Vykupují se auta všech značek a typů.

Zástava vozidel

Kromě výkupu se společnost zaměřuje také na zástavu vozidel. Zástava osobního automobilu je výhodným řešením pro každého, kdo se dostane do dočasné svízelné finanční situace. Podobně jako u výkupu se k vám dostaví technik a do 20 minut budete disponovat finanční hotovostí oproti zástavě svého vozidla. Můžete počítat se sumou ve výši až 80% z ceny vozu. S penězi můžete disponovat po dobu až 12 měsíců, přičemž je můžete použít na cokoliv.

Rovněž zástavu vozidla lze provést v Ostravě, ale po domluvě i v dalších krajích. O své auto nemusíte mít obavy, neboť o ně bude postaráno v non-stop hlídaných prostorech. Jakmile budete chtít obdrženou hotovost vrátit, stačí zavolat a ihned bude váš vůz připraven k předání.