Domů / Doporučujeme / Pronájem dodávky nám usnadní podnikání

Pronájem dodávky nám usnadní podnikání

Máme – li před sebou dilema, jak rozvést zákazníkům zboží, které si objednali, když nám naše staré auto vypovědělo službu, máme pro vás jednoduché a spolehlivé řešení, které se jistě bude líbit všem.

Moderní dodávky – řešení pro každého

Dodávky lze využít prakticky k jakékoliv přepravě. Jde jen o to, dohodnout se s autopůjčovnou a neporušovat podmínky. Takové dodávky jsou nejen moderní, účelné a spolehlivé, ale je to velmi vhodné řešení zejména pro ty, kdo nemá vlastní vůz nebo kdo teprve s podnikáním začíná a potřebuje k tomu právě spolehlivou dodávku.

Výhody pronájmu

Řemeslné práce ke své práci jistě potřebují žebříky, nářadí, moderní stroje a jiné komponenty a v rukou to jistě nosit nebudeme. Pro tyto a jiné případy je pronájem dodávky velmi výhodný, protože v mnohých případech se jedná o začínající podnikatele a živnostníky, kteří nedisponují vlastními vozy, ale ke své práci je prostě potřebují. Takže můžeme si dodávku v klidu pronajmout třeba na rok, dva i tři a můžeme spokojeně plnit naše pracovní povinnosti. Můžeme si takovou užitkovou dodávku zapůjčit až na 60 měsíců, což je velmi dlouhá doba na to, abychom splnili své poslání a za tu dobu jistě stihneme hodně práce.

Další výhodou jistě je, že se nemusíme starat o pojištění vozu, dálniční známky nebo o pravidelný servis. Tohle všechno je jen na autopůjčovně. Naše povinnosti zahrnují jen doplnění pohonných hmot.

 

Dlouhodobý pronájem nebo zvolit raději krátkodobý

Z finančního hlediska je jistě pro nás výhodnější dlouhodobý pronájem. Pro srovnání můžeme uvést příklad, který nám říká, že pokud si koupíme 2 kusy pracího prášku, cena za jeden kus bude daleko menší než kdybychom si koupili pouze jeden prací prášek. Stejný příklad je i v tomto případě, jen s tím rozdílem, že prací prášek je zde v podobě pronájmu a cena je cena za dobu, na kterou si chceme vůz zapůjčit. Samozřejmě, že lze pronajmout dodávku i na krátkou dobu, třeba na den nebo jen na víkend, ale to je individuální a záleží jen na nás,pro co se rozhodneme.

Bezpečná přeprava nákladu

nesmíme také zapomínat na bezpečnou přepravu nákladu, abychom neohrozili plynulý provoz na pozemních komunikacích, ale také abychom v pořádku a bez úhony převezly vše, co máme v zavazadlovém prostoru dodávky.

Někdo může také namítat, že není třeba dodávka, postačí přívěsný vozík. V podstatě se nevyhýbáme ani takové přepravě, ale musíme se připravit na to, že takový přívěsný vozík není tak veliký, jako dodávka a také v případě ne moc kvalitního počasí se může stát, že nám náklad zmokne a znehodnotí se. Takže, co je pro nás lepší? Navíc můžeme sdělit, že většina autopůjčoven poskytuje tyto spolehlivé služby v oblasti pronájmu vozidla s minimální povolenou hmotností až 3,5T. Také náklad, který vezeme, by měl být dobře rozložený, aby nedošlo k převážení auta, což by znamenalo nehodu.

Co budeme potřebovat při pronájmu vozu

Určitě si doma nesmíme zapomenout řidičský průkaz a samozřejmě platný občanský průkaz. Také finanční hotovost zde hraje roli, a to k zaplacení kauce. Některé společnosti také požadují věk řidiče vyšší než 23 let. O tom všem a ještě o jiných podmínkách pronájmu bychom se měli dobře informovat.