Domů / Doporučujeme / Pokročilé fotopasti se postarají o dokonalý záznam

Pokročilé fotopasti se postarají o dokonalý záznam

Na českém trhu najdete několik značek fotopastí určených k zachycení pohybujícího se člověka nebo zvěře. Po zaznamenání pohybu se fotopast aktivuje a pořídí fotografii, nebo video záznam. Pouze fotopasti Bunaty umí kombinovat fotografování a záznam na videu.

Navíc mají časovač, kterým lze nastavit dobu aktivace fotopasti. Na trhu najdete jen obtížně fotopast, která by v přijatelné cenové hladině splňovala nejvyšší požadavky na kvalitu nočních snímků a měla záznam videa se zvukem ve FULL HD kvalitě. To však nejsou jediné přednosti, kterými se fotopasti Bunaty liší od všech ostatních fotopastí.

Nabídka fotopastí

Skvělým přístrojem, kterým lze zachytit pohyb zloděje nebo zvěře je fotopast BUNATY FULL HD + 8GB, který má kvalitní český manuál. Předností této fotopasti je skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti. Přístroj zaměříte laserovým ukazovátkem a co budete chtít snímat vidíte na přehledném displeji na zadní straně fotopasti. Odpadá tak nepřesné odhadování, kam fotopast nasměrovat jako je to u ostatních značek, které mají displej na zadní části.

Vylepšenou verzí je model BUNATY FULL HD GSM, který má GSM modul a podporu GPRS. To znamená, že může odesílat pořízené snímky na mobilní telefon, nebo na emailovou adresu ve vašem počítači.

Výhody fotopastí Bunaty

Kromě skvělého maskování je třeba vyzdvihnout výhodu displeje na přední straně. Všechny ostatní značky mají displej na zadní straně, takže zaměřování se provádí pouze odhadem. Fotopast Bunaty umožňuje přesné zaměření na požadované místo díky integrovanému laserovému ukazovátku na velkém displeji. Fotopast tak můžete přesně zaměřit, ikdyž ji umístíte na vysoké místo, protože na displeji jednoduše vidíte snímanou plochu.

Skvěle je u fotopastí Bunaty vyřešeno zjištění stavu baterií. Ostatní modely je třeba demontovat, ovšem u fotopastí Bunaty stačí odklopit přední kryt, stisknout tlačítko a vysune se zásobník s bateriemi. Vyjmete vybité baterie, vložíte nové, zásobník zasunete, a to vše můžete provést na stromě. Stejně tak lze fotopast Bunaty vypnout dostatečně velkým vypínačem, který není náchylný na ulomení, jako je to v případě jiných fotopastí.