Domů / Doporučujeme / Parkovací zábrany usnadní nejen zásobování supermarketu

Parkovací zábrany usnadní nejen zásobování supermarketu

Mají hodně praktického využití a dají se díky nízké váze snadno přenášet, takže je využijete nejen tehdy, když si chcete rezervovat parkovací místo pro zásobování obchodu nebo omezit vjezd tam, kde už není veřejná komunikace, a nepřejete si, aby zde nějaká auta vůbec projížděla. Instalace během okamžiku, kvalitní mechanický zámek, díky němuž mohou být umístěny klidně i nepřetržitě. Parkovací zábrany dnešních dnů nabídnou mnoho možností a je jen na vás, které z nich využijete!

Váží jen šest kilogramů, snadno se přenáší

Jednoduchá manipulace, což je skutečně atributem číslo jedna u mnoha podobných předmětů. Parkovací zábrany lze přenést během minuty, a to i proto, že váha činí pouhých šest kilogramů, takže nemusíte nutně pracovat ve dvou. Rezervace místa, kde parkujete a nechcete, aby vás snad někdo nedopatřením předběhl. Bude lepší sloupek nebo motýlek?

Samozřejmostí je pozinkování, které zaručí dlouholetou odolnost vůči libovolným rozmarům počasí. Chodníky nebo parkoviště, ale klidně také bezpečnostní zóna, možností využití je skutečně hodně. Může jít o váš nebo i veřejný prostor, kde je třeba vyhradit parkovací místo pro toho, komu právem náleží. Jistě je to lepší než se pak dohadovat s někým, kdo svévolně zaparkoval tam, kde opravdu neměl.

Zpomalovací prahy přijdou vhod nejen u škol

Potřebujete ovlivnit rychlost provozu? V obci řidiči často až moc spěchají, ale zpomalovací prahy je donutí trochu přibrzdit. Hodí se to u mateřských i základních škol, dětských hřišť a podobně. Místa, kde by mohlo dojít k nehodě díky příliš rychlé jízdě, jsou v každé obci a v každém městečku, zcela bez rozdílu. S kvalitním zabezpečením je ale riziko problémů zcela minimální, a to i kdyby děti nebyly zrovna dvakrát pozorné. A jak to bylo s dopravním značením v minulosti?