Domů / Doporučujeme / Netradiční dárky, které vašeho partnera jistě potěší

Netradiční dárky, které vašeho partnera jistě potěší

Blíží se narozeniny vaší druhé polovičky? Čeká vás společné výročí, které je třeba náležitě oslavit? Pokud prozatím nevíte, jaký netradiční dárek byste svému partnerovi měli věnovat, máme pro vás inspiraci. Právě netradiční dárky totiž náležitě překvapí a potěší mnohdy více, než bychom čekali.

Darujte zážitek

V ideálním případě se snažte vašeho partnera překvapit zážitkem. Zážitky jsou totiž tím, co si zapamatujeme a opravdu si užijeme.

Relaxace

Je váš partner pracovně velmi vytížený? Nemá příliš času na rodinu, natož na sebe. Dopřejte vašemu partnerovi relax, který si zaslouží a věnujte mu poukaz na masáže či wellness víkend. Zainvestovat také můžete do párových masáží a vyrazit na relaxační víkend společně. Právě takový typ dárků je ideální v případě, že vás čeká důležité výročí. Čas strávený společně je nesmírně cenný a udržuje váš vztah v rovnováze.

Adrenalin

Je váš partner příznivcem adrenalinových výzev? V tom případě popřemýšlejte nad překvapením v podobě adrenalinového zážitku. Darovat můžete seskok padákem, bungee jumping, poukaz do surfové arény, let balonem či jízdu v závodní buggy. Vždy záleží na tom, co váš partner preferuje a jakou míru adrenalinu bude schopen zvládnout.

Zábava

Kombinací zábavy a adrenalinu se stává projížďka luxusním sportovním vozem. Každý muž by se určitě alespoň jednou za život chtěl projet v pořádném bouráku. Právě tuto možnost mu nabízí půjčovna luxusních vozů v Praze. Zakoupit zde můžete dárkový poukaz pro vašeho partnera. Ten si může užít řízení automobilu za několik milionů. Půjčení luxusního automobilu je zde za rozumnou cenu a alespoň na chvíli můžete okusit, jak se cítí opravdoví milionáři. Dopřejte svému partnerovi tento jedinečný zážitek. Skvělou možností je pro vás právě půjčovna sportovních aut praha. Překvapte svého partnera jedinečným dárkem.