Domů / Doporučujeme / Nová kola – vyzkoušejte, jak budou vypadat!

Nová kola – vyzkoušejte, jak budou vypadat!

Plánujete investovat do nových kol, chcete už takové kousky, které budou vypadat dobře a k tomu také poslouží? Jejich cena asi nebude jedna z nejnižších, ale rozhodli jste se pro ně, máte dokonce vše vybráno, ale přesně nevíte, zda se k vašemu autu budou hodit? Už mnoho řidičů pořídilo kola, která se jim nakonec nelíbila, protože byla pro design automobilu zbytečně velká, masivní nebo se celkově automobil nelíbil svému majiteli. Lze si nějak ověřit, že vašemu automobilu budou vybraná kola sedět? Nechcete přeci kupovat „zajíce v pytli“, je dobré vědět, jak budou vašemu automobilu slušet.

Pomůže vám konfigurátor

Nevíte, o co se jedná? Chcete-li vidět, jak budou vypadat nová alu kola na vašem automobilu, pak vám poslouží právě konfigurátor. S jeho pomocí zjistíte, jak budou jednotlivé modely kol vypadat v reálu, zda se k vašemu autu hodí nebo je dobré se poohlédnout po jiném kousku. Kromě jiného také můžete zjistit, taký model kol bude vašemu automobilu sedět nejlépe nejen, co se vzhledu týče, ale také co se praktičnosti týká. Konfigurátor alu kol je tím pravým pomocníkem pro vás a váš automobil. Prohlédnete si, jak budou kola sedět a vypadat a následně se rozhodnete pro jejich koupi. Jak konfigurátor funguje?

Jen vložte fotografii

Jednoduchý návod, jak vyzkoušet nová alu kola. Stačí, když budete mít k dispozici fotografii svého automobilu. Pokud ji nemáte, můžete zkusit hledat v databázi, kde najdete mnoho automobilových modelů. Zadáte jen údaje o vozidle (značka, model, velikosti požadovaných kol), vyberete design a typ kol a následně už jen kliknete na vyzkoušet a kola můžete přetáhnout na fotografii. Zjistíte, jak by váš automobil vypadal, můžete si fotografii stáhnout do svého počítače, ukázat jí přátelům nebo rodině a společně se poradit, zda investice do daných alu kol bude správná.