Domů / Doporučujeme / Jak na dovoz aut z Německa

Jak na dovoz aut z Německa

Mnozí motoristé se vydávají na vlastní pěst do Německa, aby si odtud přivezli kvalitní ojetý automobil. Dávají této variantě přednost z několika důvodů. Především je to kvalita německých výrobků, pečlivost jejich majitelů a v neposlední řadě přijatelná cena. Pokud není člověk odborníkem na auta a navíc neovládá dobře němčinu, je mnohem jistější, svěřit dovoz aut zkušeným odborníkům.

Proč využít službu Doveztodal s.r.o.

Tato služba je pro klienta výhodná z několika důvodů. Jedním z nich je vyloučení některých rizik, jako jsou stočené kilometry, opravené a přelakované vozidlo po havárii vypadající jako nové apd. V případě dovozu auta službou Doveztodal budete mít jistotu, že vás nikdo nepodvede a navíc můžete mít automobil dovezený na míru podle vašich představ. Dalšími benefity jsou nízká provize, legálnost, osobní přístup, rychlá komunikace a při bezproblémovém vyřízení veškerých záležitostí můžete mít auto dovezené do dvou dnů až před váš dům. Důležité je, že každý vůz je prověřen, je k němu k dispozici servisní dokumentace a před vlastním předáním si jeho kvalitu můžete ověřit zkušební jízdou.

Jak postupovat

Pokud se rozhodnete pro dovezení kvalitního ojetého vozidla z Německa, otevřete si na internetu webovou stránku https://www.mobile.de/ a na liště vlevo nahoře zvolte český jazyk. Zde se dozvíte jak na dovoz aut z mobile.de. Dále vyplníte příslušná kritéria, jako je značka, model, cena do, datum první registrace, počet najetých kilometrů, typ paliva, případě zemi původu vozidla. Následně můžete hledat v nabídce ojetých vozidel své vysněné auto.

Doporučení dovozce

Je třeba zdůraznit, že Doveztodal s.r.o. není klasickým dovozcem aut na zakázku, ale především spolehlivým partnerem, který vám díky bohatým zkušenostem pomůže s výběrem a zaručí, že vás nikdo nepodvede. Pokud dodržíte Postup: jak na dovoz aut z Německa, budete mít kvalitní auta bez stresu a obav, zda nebylo havarované, zda není přetočen tachometr, nebo nemá jiné skryté vady.