Domů / Doporučujeme / Chcete ušetřit za vodu? Řešením je domácí vodárna!

Chcete ušetřit za vodu? Řešením je domácí vodárna!

Už vás nebaví platit vysoké účty za vodu? Jste majitelem domu, kde vám přes zahradu teče potok, máte vlastní studnu či jiný (samozřejmě legální) zdroj vody? V takových případech je domácí vodárna pro vás ideálním řešení, kdy se vám počáteční investice vrátí po krátkém čase. Kromě ušetřených peněz mají domácí vodárny mnoho dalších výhod.

Jak domácí vodárna funguje?

Princip domácích vodáren je velmi jednoduchý. Základem domácí vodárny je povrchové nebo ponorné čerpadlo, tlaková nádoba a tlakový spínač. Domácí vodárna vodu odčerpá a vyčistí do stavu, kdy je zcela zdravotně nezávadná, tudíž pitná. Domácí vodárnu lze napojit na vodovodní systém v domě a využívat ji zcela běžným způsobem, jak jste byli doposud zvyklí z veřejného vodovodu nebo ji využívat pouze jako užitkovou.

Další využití domácí vodárny

Kromě domácího využití vodárny je velmi oblíbená mezi zahradníky a majiteli pozemků, kteří tímto způsobem efektivně vyřešili zavlažování svého pozemku.

Výhody domácí vodárny

Kromě ušetření vysoké finanční částky za vodu, mají domácí vodárny mnoho dalších výhod. Jednou z nich je, že se vás již nebudou týkat odstávky vody. Připravené kýble a PET lahve na vodu, až přistaví cisternu s vodou bude pro vás již minulostí.

Tlak vody, který trápí především obyvatele ve vzdálenějších oblastech nebo na konci obcí, se stabilizuje. Při otočení kohoutku se dočkáte silného proudu a nemusíte čekat nekonečně dlouhou dobu na natočení vody do hrnce nebo kýble.

Kde vybírat?

Na webových stránkách voda-janek.cz můžete vybírat z několika typů domácích vodáren. Kromě nich se e-shop nabízí mnoho typů čerpadel, sanitární techniky, obkladů a dlažby a světelných zdrojů. Pokud si nevíte se svým výběrem rady, neváhejte společnost kontaktovat. Ochotně vám s vaším výběrem pomohou.