Domů / Články / Cadillac CT6 2017

Cadillac CT6 2017

Cadillac byl vždy spojován s podobně prémiovými značkami, jako byly německé nebo japonské automobilky. Vypadá to, že nový model CT6 se nese v podobném duchu a opět chce přijít s kvalitou a jedinečností. Pojďme se blíže podívat na tento velký sedan, který by měl nyní dohnat to, co za posledních let Cadillac ztratil.

Největší sedan, který Cadillac nabízí

Přestože se jedná o největší sedan, který Cadillac kdy nabízel, stále nedosahuje rozměrů konkurence. Hlavní doménou modelu jsou 20-palcová kola a dlouhá kapota, která v rozích stlačuje dolů. Celkově vypadá Cadillac CT6 dobře a základní mise je splněna. Neotřelý a jedinečný design je na první pohled elegantní a dokonalý.

Interiér nabízí luxus a eleganci

Interiér vypadá luxusně. Co náš však mrzí jsou zvolené barvy. Kombinace barev vytváří příliš tmavou kabinu. Jednou ze změn, které si jistě všimnete, je přepracovaný volant. Omezený počet dotykových tlačítek na palubní desce vítáme.

Těšit se můžete na velký displej, který poskytuje potřebné informace. Prémiové materiály jsou pohodlné a cestující ocení i dostatek prostoru na nohy, ať už sedí v zadu nebo na přední sedačce.

Co se skrývá pod kapotou

Cadillac CT6 nabízí hned několik motorů. Těšit se můžete na 2,0 litrový čtyřválcový turbo motor, který ovládá na 265 koní. K dispozici je také 3,6 litrový motor s atmosférickým sáním V-6, který nabízí 335 koňských sil. K dispozici jsou další dva motory, které nabízí dostatek výkonu. Vše řídí osmistupňová automatická převodovka.

Co k novému modelu Cadillac CT6 dodat

Nový model CT6 je o něco lepší, než v posledních letech automobilka Cadillac předváděla. Přesto je zde spoustu nedostatků, které jsou znatelné a dávají konkurenci lepší karty do ruky. Přesto nabízí novinka solidní zázemí a pohodlnou jízdu, kterou ocení milovníci této značky, ale i nový zákazníci.