Domů / Články / Buick Regal Sportback 2018

Buick Regal Sportback 2018

Buick Regal má poměrně velkou historii, která sahá až do roku 1973, kdy byl poprvé uveden na trh. Během své historie získal celou řadu úspěchů. Poslední model vznikl v roce 2011 a tato generace si vystačila až do roku 2017, kdy se do popředí dostává šestá generace, která již dlouho čeká na svůj debut. Jaký je? To se dozvíte na následujících řádcích.

Sportovní styl s dominantním postojem

Nový model má poměrně strmou kapotu a tento prvek se svažuje až k zadní části vozu. V přední části dominuje štít s krásnou dvojicí chromovaných křídel. Buick se soustředil především na luxusní vzhled a tak nejsou nikde vidět žádné falešné otvory nebo detaily. 

V zadní části vidíme agresivnější prvky, které jsme u předchozí generace postrádali. Velkou proměnou jsou i samotné zadní dveře, které mají nově zabudované sklo, které skutečně odlišuje novou generaci.

Interiér nabízí prostor i luxus

Buick Regal v interiéru připomíná Jaguar XJ jen díky středové konzoli, která má podobný oblouk. Ovládací prvky HVAC byly podstatně zmenšeny a nově je také k dispozici tenká loektní opěrka uprostřed. Je však malá a neobslouží oba cestující v předu.

Dřevo definuje celou atmosféru interiéru a po celé kabině můžeme vidět celou řadu luxusních prvků. K dispozici je přehledný TFT displej a celá řada technologií, které nabízí komfort z jízdy.

K dispozici je pouze jeden druh motoru

Regal je nabízen pouze s jednou variantou hnacího ústrojí a to s čtyřlitrovým přeplňovaným turbodmychadlem o objemu 2,0 litru, který má podle všeho 250 koní a 260 kroutícího momentu. K dispozici je pak devítistupňová automatická převodovka, která má přispět k lepší ovladatelnosti a nižší spotřebě paliva.

Nový Buick Regal je atraktivním vozem se slušným výkonem a krásným interiérem. Jediné co nás mrzí je malá pestrost motoru a absence manuální převodovky.