Domů / Doporučujeme / Bazar nákladních aut navštívíte i online

Bazar nákladních aut navštívíte i online

Obchodníci s nákladní technikou mohou k nákupu či prodeji nákladního vozidla, přívěsu, stavební či zemědělské techniky využít bazaru nákladních aut. Jedná se o internetové stránky Truck1-cz.com, kde se můžete zaregistrovat a využívat výhod, které portál nabízí.

Pak už stačí pouze zadávat své nabídky, nebo naopak vyhledávat pro sebe nejvhodnější nákladní techniku. Společnost Truck1 spravuje mezinárodní bazar nákladních aut již více než 10 let. Významně tak pomáhá zákazníkům vyhledávat nejvhodnějšího prodejce. Prostřednictvím těchto stránek může firma či obchodník s nákladní technikou prodávat nebo nakupovat nákladní vozidla, přívěsy, stavební či zemědělskou techniku prakticky po celém světě.

Doplňkové služby

Stránky Truck1-cz.com můžete využít nejen pro prodej nákladních vozidel a nákladní techniky nebo naopak pro koupi vhodného automobilu, přívěsu apd. Skvělou doplňkovou službou je totiž možnost umístit reklamu své firmy. Dokonce si můžete vybrat formu reklamy, když ji označíte příslušným heslem. Například TOP-reklama se zobrazí nejprve ve výsledcích vyhledávání. Více pozornosti pro svou reklamu přitáhnete označením kontrastní barvou, kterou označíte heslem COLOR reklama. Reklamy označené pomocí TEXT se přizpůsobují speciálním nabídkám, slevám, prodeji apd. Použít některou z uvedených funkcí můžete pouze v případě, že máte kredity na svém účtu. Více kreditů si můžete u společnosti TRUCK1 koupit.

Registrace

Zaregistrovat se na stránkách společnost Truck1-cz.com můžete zcela zdarma. Získáte tak přístup k pestré nabídce prodávaných nákladních vozidel, přívěsů, návěsů, dodávek, tahačů, autobusů, ale i náhradních dílů a příslušenství ke komunální a jiné speciální technice. Stejně tak můžete rychle a efektivně nabízet svou nákladní techniku a navíc propagovat svou firmu.