Domů / Doporučujeme / Toužíte po sportovním voze?

Toužíte po sportovním voze?

Sportovně zaměření motoristé mají v současné době mnoho možností, jak si svůj automobil vylepšit. K dispozici je například tuning motoru nebo výškově nastavitelné podvozky, které lze montovat k jakémukoliv typu či značce vozidla. Výškově nastavitelný podvozek má unikátní konstrukci, která umožňuje nastavovat výšku podvozku pomocí sportovní pružiny. Pružiny se posouvají stavícími matkami pohybujícími se po závitu stavící kostky nebo sportovního tlumiče.

Co jsou sportovní pružiny

Sportovní pružiny typu TATechnix vynikají jednoduchou a komfortní instalací se sériovými tlumiči. Proto je možné sportovní pružiny kombinovat i s klasickým tlumičem do snížení až 40 mm při současném zachování maximální funkce tlumiče. Avšak nejlepších jízdních vlastností dosahuje automobil se sportovními pružinami v kombinaci se sportovními tlumiči.

Vlastnosti sportovních pružin

Sportovní pružiny německé výroby vynikají super kvalitou, neboť při výrobě je kladen důraz na nezávislou certifikaci TÜV a s ní spojenou plnou legalizovatelnost a funkčnost veškerých komponent. Z těchto důvodů si sportovní pružiny TATechnix oblíbili nejen soutěžní jezdci jak na závodních okruzích, tak v terénu při autorally, ale i mnozí velmi nároční zákazníci. Důvodem je vynikající kvalita a preciznost zpracování tohoto zboží. Oproti renomovaným prémiovým značkám mají sportovní pružiny TATechnix sice nižší úroveň antikorozní ochrany, což je ovšem projeví při častém používání až po více než 4 letech. To je důvodem dosahování velice zajímavého poměru ceny a zachování skvělých jízdních vlastností.

Nabídka sportovních pružin

Obchod Autokluby s.r.o. v Děčíně nabízí více než dva tisíce nejrůznějších sportovních pružin. Můžete si vybrat a sportovní pružiny namontovat do kteréhokoliv automobilu, ať už je to značka Audi, Seat, BMW, Volkswagen, Škoda či jiná. Například pro nejrozšířenější vozidla na tuzemských silnicích jsou určeny sportovní pružiny 30/30 MM ŠKODA OCTAVIA 2 (1Z). Toto zboží si můžete objednat pomocí kódu EVOSK030F a sportovní pružiny se na svůj vůz nechat namontovat v kterémkoli značkovém autoservisu.