Domů / Doporučujeme / Proč jet na dovolenou autem z půjčovny

Proč jet na dovolenou autem z půjčovny

Proč byste měli jet na dovolenou nepříliš pohodlným vlakem, k prasknutí plným autobusem nebo autem, kterému chybí dost na velikost? V autopůjčovně Brno si můžete zapůjčit automobil, který bude vyhovovat jakýmkoliv vašim požadavkům. Naše autopůjčovna Brno i autopůjčovna Praha vám nabízí nejen vozidla ze svého širokého vozového parku, ale také nejrůznější služby, které z vaší cesty na dovolenou udělají nezapomenutelný zážitek.

Nezáleží na tom, zda budete cestovat do zahraničí, nebo jestli vás čeká cesta na druhý konec naší republiky. Tak jako tak vás čeká dlouhá cesta, během které se nejspíš budete cítit příjemněji v prostorném a komfortním automobilu z naší autopůjčovny než ve vlastním vozidle. Víte, proč je lepší jet na dovolenou automobilem od autopůjčovny Brno?

Dostanete spolehlivý automobil

Naše autopůjčovna Brnoi pražská pobočka autopůjčovna Praha nabízí pouze spolehlivé automobily, se kterými se vám bude cestovat jedna radost. Váš automobil vám nejspíš během běžného života vyhovuje, na dovolenou se však může stát velmi malým. V případě, že se jedná o starší automobil, je velká pravděpodobnost, že není v úplně nejlepším technickém stavu. A pokud by vás automobil zradil v půli cesty do Francie, nebyli byste nadšení. Autopůjčovna Brno i autopůjčovna Praha vám nabídne pouze automobily v nejlepší kvalitě.

Pojištění automobilu bude v ceně

Platit si nejen povinné ručení, ale i havarijní pojištění je nutné, ale současně nákladné. Jenže pokud chcete jet na dovolenou s jistotou, že vás nic nerozhodí, je třeba mít automobil pořádně pojištěný. Vozidla z autopůjčovny Brno jsou v tom nejlepším stavu, ale také řádně pojištěné.

autopůjčovna Praha

V ČR i po dálnici

Nikomu se nechce jet na dlouhou cestu přes všechna města a vesnice. I proto budete rádi za to, že všechna vozidla z autopůjčovny Brno či autopůjčovny Praha mají platnou dálniční známku. Všechna vozidla z naší půjčovny aut v Brně jsou vybavena dálniční známkou platnou na území ČR.

GPS navigace pro vaše pohodlí

Cesta do míst, která neznáme, se může stát příjemným dobrodružstvím stejně tak jako noční můrou. Pokud hledáte město, ale třeba i ulici ve městě, které neznáte, bude se vám jistě hodit GPS navigace. Autopůjčovna Brno i autopůjčovna Praha nabízí zapůjčení navigace, se kterou bude vaše cesta zábavou.

Po ČR, ale i po EU

S vozidly z naší autopůjčovny můžete cestovat nejen po České republice, ale i kdekoliv jinde – a to v rámci celé EU. Jen nám v případě cesty do zahraničí tuto skutečnost sdělte.

Nebudete se muset stresovat

Každý, kdo jede na dovolenou, si ji chce v klidu užít. I proto je cesta automobilem z autopůjčovny vhodnějším řešením než cesta automobilem vlastním. Už kvůli tomu, že jsou všechna vozidla z autopůjčovny ve skvělém technickém stavu a pravidelně servisována.