Domů / Články / Lincoln Navigator 2018

Lincoln Navigator 2018

Dny starého modelu jsou zpečetěni. Připravte se na plnohodnotné luxusní SUV, které kromě vysoké výkonu nabídne i elegantní design. Co vše nabízí nový model a jak moc je rozlišný od minulé nabídky, se dozvíte v tomto článku.

Exteriér nabízí podobný motiv

Přední části dominuje chromovaná mřížka, která je vyzdobena detailním znakem. Ten jasně ukazuje, kam patříte. Změnou prošli světlomety, mlhová světla a celý čumák. Na první pohled to není patrné, ale detaily jsou skutečně jiné. Stačí se podívat na postavení B a C sloupků, které jsou masivnější a jasně ukazují, kdo má navrch.

V zadní části se opět můžete těšit na rolovací okno. Kromě toho většinu pozornosti na sebe strhnou 22 palcová kola, která vypadají fantasticky.

Pokud vše sečteme dohromady, je jasné, že Navigator je mnohem lákavější, luxusní a majestátnější, než poslední modely.

Interiér obohacený o dřevo a kov

Kabina oplývá novým životem. Vzhled a dojem z interiéru je obohacený o pravé dřevo a detaily z kovu. Nemluvě o krásné a jemné kůži na dotek. Středová konzole má velmi podobný styl, jako Continental. Celkově design působí jinak, než většina interiéru SUV vozů. Ve vozu je dostatek prostoru na vše. Kabina je tak obrovská, že zde můžete splnit svůj workout. Spolucestující mají zajištěný dostatečný komfort a pohodlí během cesty. O skvělý požitek se postará 20 reproduktorů, široký displej a celá řada detailů, kterou musíte poznávat během jízdy.

Výkon dravce

Pod kapotou Navigátora se ukrývá 3,5 litrový EcoBoos V-6. Motor poskytne výkon 450 koňských sil a to díky dvěma turbodmychadlům a nejmodernější technice. Vše máte v rukách díky 10 stupňové automatické převodovce.

Celkově působí nový Lincoln Navigator skvěle. Má pozoruhodný design, vysoce výkonný motor a nádherný interiér. Problémem je vyšší cena a možná pár nedostatků, které má lepší Escalade.