Domů / Doporučujeme / Kvalitní autopotahy můžete pořídit za příjemné ceny

Kvalitní autopotahy můžete pořídit za příjemné ceny

Majitelé škodovek si mohou pořídit nové autopotahy do svého auta v internetovém obchodě Fajnautopotahy.cz, který se zaměřuje na prodej autopotahů na míru, ale i univerzálních autopotahů. Vedle autopotahů však obchod nabízí také autokoberečky a další autodoplňky. Sortiment produktů je rozdělen na kategorie, takže zákazníci si mohou vybírat autopotahy podle podle značky a modelu automobilu. Pokud si nejste při nákupu zcela jisti, můžete využít kategorii označenou jako Pár tipů a rad, kde najdete odpovědi na otázky, které vás při výběru autopotahů napadnou.

Potahy na míru

V této kategorii najdete autopotahy určené na konkrétní typ vozidla s konkrétní konfigurací sedadel. Potahy na míru lze použít pouze na daný typ sedadla, na který přesně pasuje. Ceny autopotahů se odvíjejí od jejich kvality, ovšem i nejlevnější potahy v cenové relaci kolem 2.000 korun jsou vyrobeny ze solidní syntetické netkané látky, která je odolná vůči oděru. U dražších výrobků můžete očekávat kvalitnější materiály i jejich zpracování a také delší životnost.

Univerzální autopotahy

Jsou použitelné na většinu sériové vyráběných vozidel, se kterými se setkáte na tuzemském trhu a jejich ceny jsou přijatelné pro každého zákazníka. Většina těchto potahů je již uzpůsobena sedadlům vybaveným bočními airbagy. Jejich výhodou je, že je můžete použít i na jiné vozidlo, když se rozhodnete pro jeho výměnu. Univerzální potah je dobrou volbou zejména pro starší vozidla, která ještě nemají tolik plastů kolem sedadel a tvary sedaček jsou standardní.

Potahy Škoda

Autopotahy pro vozidla Škoda či jiné značky hledejte v obchodě Fajnauto potahy podle kategorií. V kategorii potahy Škoda najdete jak potahy na míru, tak potahy universální. Hledání si můžete ještě více usnadnit zvolením podkategorie, kde najdete nejen jednotlivé značky automobilů, ale i jejich nejběžnější typy. Pokud byste nenalezli typ svého vozu, zadejte poptávku dotazem prostřednictvím e-mailu.