Domů / Články / Druhy značky JEEP

Druhy značky JEEP

Automobilová značka Jeep nabízí skvělé terénní a užitkové vozy, které ve své třídě nemají konkurenci. Díky moderním technologiím a skvělému zpracování se k vám dostávají vozy té nejvyšší kvality. Celkem čtyři druhy vozů se na vás těší ve stájích automobilky Jeep a my si o nich něco povíme.

Wrangler Unlimited

Výsledek obrázku pro Wrangler Unlimited

Wrangler Unlimited je vůz do nepohody. Pokud jste farmář, který nehledá ženu tak tento vůz je stvořený právě pro vás. Model, který je navržen, aby zvládl všechny podmínky na vynikající úrovni, nabízí skvělé vyrovnané vlastnosti. Je mnohem silnější, schopnější, zábavnější a výkonnější než kterýkoliv jiný terénní vůz 4×4. Wrangler Unlimited nabízí velké robustní pneumatiky, ocelovou desku chránící podvozek před poškozením, chrániče proti kamenům, tuhou přední a zadní nápravu či samosvorné diferenciály. Wrangler Unlimited je zkrátka vůz, s kterým se nudit nebudete.

Wrangler

Výsledek obrázku pro Wrangler

Wrangler je o něco menší vůz než jeho stejnojmenný bratříček, přesto je dalším skvělým výtvorem automobilky Jeep. Na první pohled malinkatý vůz nemůže nabídnout ty samé vlastnosti než jeho zdatný bratr Wrangler Unlimited. Opak je však pravdou a Wrangler se nedá zahanbit. Nabízí všechny jízdní a technické vlastnosti jako jeho kolega, navíc s pořádnou dávkou zábavy. Pokud chcete tedy něco menšího, sáhněte právě po vozu Jeep Wrangler.

Compass

Výsledek obrázku pro jeep Compass

Jeden z luxusní terénních vozů, které nabízí Jeep je vůz Compass, který zaujme robustním vzhledem připomínající vlajkovou loď Jeep Grand Cherokee. Inspirovaná verze má však své pevné místo na trhu a nabízí to nejlepší ze všech typů vozů Jeep. Skvělý design, velká kola, vynikající jízdní vlastnosti a nadčasový charakter, který vytváří ten správný dojem u vozů značky Jeep je samozřejmostí. Pokud hledáte městské auto do nepohody, které se o vás postará i v těch nejtěžších chvílích, Compass je ten pravý vůz.

Grand Cherokee

Výsledek obrázku pro Grand Cherokee

Nejdivočejší a nejluxusnější vůz, který nabízí Jeep je špičkou ve své třídě. Nabízí ty nejmodernější technologie jako je úsporný Eco režim, kontrola trakce pro zajištění těch nejlepších vlastností, skvělý multimediální systém, 20“ palcová kola a spoustu dalších věcí, které ve své třídě nemají obdoby. Dravý a zároveň elegantní vzhled společně s luxusním interiérem je jen třešinka na dortu v již tak vynikajícím autě. Pro ty, kterým by výkon a jízdní vlastnosti modelu Grand Cherokee nestačili, mohou sáhnout i po modelu SRT, který nabízí úžasných 482 koní a motor 6,4l HEMI V8. Grand Cherokee je zkrátka králem vozů SUV.