Domů / Doporučujeme / Chystáte se k rekonstrukci garáže či celého domu?

Chystáte se k rekonstrukci garáže či celého domu?

Už vás omrzela stará kuchyň a zatoužili jste po nové? Chcete starou stěnu v obývacím pokoji vyměnit za moderní komody a police? Mnoho lidí, ve snaze ušetřit, se rozhodne nevyužít žádných služeb od řemeslníků a vše si smontovat, přivrtat a sestavit vlastními silami. Také patříte mezi zručné jedince, kteří si vše nejraději udělají sami a spoléhají se jen sami na sebe? Pokud ano, pak nezapomeňte, že s kvalitním nářadím si usnadníte mnoho práce, ušetříte hodně času a především předejdete mnoha stresovým situacím. Kvalitní nářadí, které vám vydrží i do té další rekonstrukce, naleznete na stanley-fatmax.cz.

Co k rekonstrukci potřebujete?

K usnadnění vaší práce nabízí společnost Stanley Fatmax mnoho druhů elektronářadí, které se svou kvalitou vyrovná nářadí profesionálů. Základem výbavy každého domácího kutila je kvalitní vrtačka. Stále větší oblibu si získávají akumulátorové vrtačky, kterou využijete i při běžném chodu domácnosti. Akumulátorová vrtačka funguje také jako utahovák a pokud si jí pořídíte s příklepem, nebude pro vás překážkou ani pevný materiál jako je beton, panel nebo cihlová zeď. Kromě vrtáku můžete k aku vrtačce připevnit brusný kotouč, leštící kotouč nebo rotační kartáč. Aku vrtačka je univerzální pomocník, který by neměl chybět v žádné domácnosti.

Kromě aku vrtačky můžete na stanley-fatmax.cz pořídit aku kladivo, které využijete zejména v místech, kde je špatný přístup k elektrické síti – na balkoně nebo ve sklepě. Aku kladivo se používáním nijak neliší od aku vrtačky a pro svou nízkou hmotnost a všestranné použití je mezi kutily stále více oblíbenější.

Laserová technika vám velice pomůže k rychlému vyměření místnosti, včetně vypočítání jejího objemu nebo velikosti celé plochy. V nabídce eshopu naleznete dálkoměry a křížové, bodové, linkové a rotační lasery.