Domů / Doporučujeme / Chraňte své vozidlo i sebe pomocí fólie

Chraňte své vozidlo i sebe pomocí fólie

Trápí vás při cestování autem oslňující slunce? Vadí vám, když vás při řízení ostatní okukují? Potřebujete své vozidlo lépe zabezpečit proti krádeži? Pořízením kvalitní autofólie to vše získáte. Na webových stránkách společnosti Ceiba® hned několik typů autofólií, ze kterých můžete vybírat z pohodlí svého domova.

Výhody pořízení autofólie

Autofólie dodá vašemu vozu nejen elegantnější vzhled, ale také zajistí určité soukromí, ochranu před zloději i slunečnímu zářením.

Bezpečnostní autofólie

Nalepením bezpečností fólie na váš automobil o mnoho znesnadníte odcizení nebo poškození vašeho vozu. Rozbití skla patří mezi nejčastější způsoby zlodějů, jak se do auta dostat a vykrást ho. Bezpečnostní autofólie nejen znesnadní přístup zlodějům, ale také zabrání vysypání skla při nehodě. Vybírat můžete mezi neprůhlednými, netónovanými čirými a tónovanými bezpečnostními autofóliemi.

Tónování autoskel

Jejich největším přínosem je, že zadržují 99% UV záření. Chráníte tak své zdraví a interiér vozu proti vyblednutí, které sluneční záření mnohdy způsobuje. Společnost Ceiba® nabízí různé typy fólií s různým stupněm ztmavení, proto záleží je na vás, jaký typ si vyberete a jak velké soukromí si dopřejete. Váš vůz s autofólií vypadá mnohem lépe a nebude se přehřívat.

Wraping

Máte rádi luxus a nadstandnard. Pro je je připravena pro náročné zákazníky, kde můžete autofólii přizpůsobit designu svého auta nebo si pořídit z nabídky karbonových nebo chromových fólií.

Chystáte prezentaci nebo výstavu?

Vyrazili jste svým vozem na prezentaci nebo výstavu, kterou pořádáte? Společnost Ceiba® má, kromě fólií, také ve své nabídce vše potřebné pro výstavu nebo prezentaci. Na jejich webových stránkách naleznete výstavní systémy, galerijní závěsné systémy, bannery, výstavní panely, euroklipy a rámy.