Domů / Články / BMW Concept Z4 2017

BMW Concept Z4 2017

BMW v podstatě narazilo na zlatou žílu, když vydalo dvoumístný model Z4 v roce 2003. Sportovní exteriér, vysoký výkon a krásný soft-top kabriolet nebo kupé si získalo srdce miliony spotřebitelů po celém světě.

První generace trvala až do roku 2009, která byla následně nahrazena druhou generací, jenž se její působení přesouvá až do roku 2016. Nyní přichází na řadu divoký Concept Z4, který má být skvělým nástupcem úspěšného roadstreru.

Exteriér je divoký, odvážný a nadčasový

Přední část hodně připomíná žraloka, který si jde nekompromisně pro svoji potravu. Elegantní a agresivní linie můžeme viděl po celém těle vozu. Masivní přívod vzduchu je dalším prvkem, který vás nenechá chladnými. 

V zadní části se nachází drobný a téměř nenápadný spoiler, který upoutá a následně pošle vaši pozornost na mnohem ostřejší linie v zadní části vozu. BMW Z4 2017 má skvělý exteriér, který nabízí moderní prvky a přesto se příliš neliší od osvědčeného modelu, který tak všichni milujeme.

Odvážný a charakteristický interiér vás dostane do sedačky

Exteriér je odvážný a jedinečný. Není tedy divu, že ve stejném duchu se nese i interiéru. Celá kabina má slušnou porci černé kůže a precizního čalounění. Kokpit věnuje veškerou pozornost řidiči. V jeho blízkosti je vše důležité, včetně obrazovky, navigace a dalších důležitých systémů, které však nejsou stěžejní pro řízení.

Volant má jedinečný styl a stejně tak jsou na tom budíky. Dohromady se jedná o atraktivní kabinu ve dvoubarevném provedení. Doufáme jen, že se koncept pojetí kabiny přesune i do reálné podoby a nejedná se pouze o futuristické řešení.

Síla ukrytá po kapotou

Je velmi pravděpodobné, že pod kapotou modelu Z4 se bude nacházet 3.0 litrový motor, který je dimenzován na 335 koňských sil. Zrychlení z nuly na sto pak zvládne minimálně za 4,9 sekundy.

Na nový BMW Concept Z4 2017 se velmi těšíme. Jedná se o velmi atraktivní a stylový model. Jaké je vaše očekávání?